Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Un Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir?

Un Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir?

Birçok firma ve marka, kendilerinden küçük ve marka değeri olmayan işletmelere bayilik vererek bu işletmelerin kendi ürünlerini pazarlamalarını ve ürünlerinin satışını yapmalarını sağlamaktadır. Un bayiliği veren firmalar da tam anlamıyla bunu gerçekleştirmektedir. Küçük girişimcilerin kendi işlerini büyütmeleri için ihtiyaç duyduğu yöntemlerden biri olan bayilik almak, büyümek isteyen her işletmenin uygulaması gereken yöntemler arasındadır. Küçük girişimcilerin bayilik sahibi olması, bu işletmelerin büyük ölçekli bir firma gibi davranabilmesini de sağlamaktadır. Bayilik vermek için gerekli olan bazı şartlar bulunmaktadır. İmtiyaz sahibi olan firma ya da markalar kısa süreli veya uzun vadede disiplin sahibi olan bağımsız işletmelere kendi markalarını ve isimlerini kullanma hakkını vermektedir. Bunun karşılığında da belirli bir ücret talep etmektedir. Tüm bu şartlar dahilinde gerçekleştirilen bayilik vermek, hem imtiyaz sahibine hem de küçük ölçekli işletmeye kazanç elde ettirmektedir.

Yeni kurulan ve insanlara güven aşılamak isteyen marka değeri olmayan her firmanın bayilik edinmesi oldukça akıllıca bir yöntemdir. Yıllardır piyasada var olan işletmelerin ve markaların yıllar içinde yaratmış olduğu güvenden ve kazandığı prestijden yararlanılmasını da sağlayan bayilik sistemi, yatırımcılar için oldukça ideal bir sistemdir. Un bayiliği veren firmalardan yararlanmak isteyen yeni firmalar ve küçük ölçekli işletmeler, güven kazanmış olan birçok un firmasından bayilik alabilirler. Un bayiliği veren firmalar nelerdir diye soran kişiler için Başer Un, Söke Un, Ektaş Un, Eriş Un, Hekimoğlu Un markalarını saymamız mümkün. Bu markalara ait olan bayilik başvuru formlarını doldurarak siz de işletmeniz için marka değeri olan un firmalarından bayilik satın alma hakkına sahip olabilirsiniz.

Un bayilikleri için yapmanız gereken şey bir ya da birden fazla iyi marka belirleyerek bu firmalardan bayilik hakkı talep etmek olacaktır. Belirli bir ücret ve disiplin karşılığında sağlanan bayiliklerden biri olan un bayiliğine sahip olmak için sizin de karşı tarafa yeterince güven vermeniz oldukça önemlidir. Size un bayiliği verecek olan firmanın marka değerine zarar getirecek olan durumlardan tamamen uzak durmanız ve bayilik alma karşılığında bu firmaya ödeme yapmanız gerekmektedir. En iyi pazarlama yöntemlerinden biri olan bayilik sistemi için uygun şartlara sahip olunduğunda bütün yeni kurulan firmaların ve küçük işletmelerin bayilik edinmesi şarttır. Yeni iş fikirlerini değerlendirmek ve kendilerine ait bir iş kurmak isteyen kişiler de un bayiliği veren firmaları bulup bu firmalardan kendi işyerleri için bayilik satın alma talebinde bulunabilirler.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*