Anasayfa » Bayilik veren firmalar » UCZ Market Bayiliği Nasıl Alınır – Market nasıl açılır

UCZ Market Bayiliği Nasıl Alınır – Market nasıl açılır

UCZ Market Bayiliği Nasıl Alınır ve ne kadar yatırım gerekir.

UCZ Market ile perakende sektöründe kazançlı bir iş kurmanız bayilik alarak mümkün. Küçük bakkallardan daha çok insanlar alışveriş için marketlere yöneldiği için günümüzde marketler daha fazla popülerleşmiştir. Bu tür marketler toptan ürün alımı gerçekleştirdikleri için daha uyguna satış yapma imkanına sahip olmaktadır. Bu sebep ile cebini düşünen halk direk olarak bu tür kuruluşlardan alış veriş yapmaya yönelmektedir.

UCZ Marketleri 2012 senesinde 10 mağaza ile hizmet vermeye başlamıştır. Ucz marketler yeni olmasına rağmen tüketiciler tarafından benimsenmiş durumdadır. UCZ firması BİM ve A101’in aksine bayilik vererek ülke genelinde büyümeyi ve saysını arttırmayı hedefliyor. Eğer market nasıl açılır diyorsanız ve bu tür bir iş yapmak istiyorsanız UCZ Market bayiliği alarak karlı bir işe imza atabilirsiniz.

UCZ Market bayiliği alabilmeniz için firma sizden çok zor şartlar barından şartlar istememektedir. Bir mağaza için gerekli şartlar aranmaktadır sadece. UCZ market bayiliği alabilmeniz için en az 70 metre karelelik bir alana ve dış cephe genişliği en az 3 metre olan en az 15 metre karelik de bir depo alanı olan bir yere sahip olmanız gerekmektedir. Ayriyetten kamu kuruluşları ile ticaret yapmanızı engelleyecek bir durumunuzun olmaması gerekmektedir. Kısacası hukuken temiz olmanız gerek. Firma mağaza için tabela ve mağaza açılışının süslenmesinden mağaza içi düzene kadar bir çok alanda sizlere destek vermektedir.

UCZ Bayiliği İçin Aranan Şartlar

Her iş de olduğu gibi yeterli miktarda sermayenizin olması gerekmektedir. İş yeri sahibinin parekende satışta tecrübeli olması gerekmektedir. İş yeri sahibinin güçlü bir girişimci ve liderlik özelliğine sahip olması gerekmektedir. Ayriyeten UCZ market bayiliği almak isteyen firmanın her türlü iletişime açık bir firma olması gerekmektedir.

UCZ Market bayilik başvurusu için kendi internet sitesine girerek başvuru formu doldurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanarak daha detaylı bilgi alabilmek için 444 8 829 nolu numarayı arayabilirsiniz. Eğer direk olarak irtibata geçmek istiyorsanız Kısıklı mahallesi alemdağ yan yanyolu no:6 Üsküdar/ İstanbul adresine gidebilirsiniz.

Market bayilikleri konusunda hızlı büyüyen bir firma olan Ucz’nin girişimciler için verdiği bu fırsat için Market genelinde satılabilecek tüm mallar hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir. Market açmanın en kolay yolu bayilik almaktır. Bayilik harici ise bir çok toptancı ile görüşmek ve hepsinin şartlarına uyum göstermek zorunda kalırsınız.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

UCZ Market Bayiliği Nasıl Alınır ve ne kadar yatırım gerekir. UCZ Market ile perakende sektöründe kazançlı bir iş kurmanız bayilik alarak mümkün. Küçük bakkallardan daha çok insanlar alışveriş için marketlere yöneldiği için günümüzde marketler daha fazla popülerleşmiştir. Bu tür marketler toptan ürün alımı gerçekleştirdikleri için daha uyguna satış yapma imkanına sahip olmaktadır. Bu sebep ile cebini düşünen halk direk olarak bu tür kuruluşlardan alış veriş yapmaya yönelmektedir. UCZ Marketleri 2012 senesinde 10 mağaza ile hizmet vermeye başlamıştır. Ucz marketler yeni olmasına rağmen tüketiciler tarafından benimsenmiş durumdadır. UCZ firması BİM ve A101'in aksine bayilik vererek ülke genelinde büyümeyi ve saysını arttırmayı hedefliyor.…

Genel Bakış

5

Özet : UCZ Market Bayiliği Nasıl Alınır - Market nasıl açılır

Kullanıcı Oylaması: 4.18 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*