Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Torku Döner Bayilik Şartları – Döner Bayilikleri

Torku Döner Bayilik Şartları – Döner Bayilikleri

Torku Döner Bayilik Şartları

Torku Döner Bayilik şartları ve nasıl bayilik alınır hakkında bilgiler. 1999 yılında faaliyete geçen Konya Şeker lokasyonu altında 2007 yılında ortaya çıkan Torku yüzde yüz doğal sloganı ile insanların gönlünü adeta feth etti. 900 bin çiftçinin yer aldığı bu kurum sağlıklı ürünler üreterek diğer markalardan farkını ortaya her zaman koyuyor. Bir çok alanda faaliyet gösteren firma şimdide döneri layıkıyla yapabilmek için iş başına geçti.

Torku Döner Bayilikler vererek büyüyor

Ülkemizde yerli üretimi benimseyen ve yapmış olduğu ürünlerin kalitesini müşterilerinin memnuniyeti ile kanıtlayan Torku’yu bilmeyenimiz yoktur. Genellikle süt ve süt ürünleri bazında üretim yapan firma Torku Döner adıyla bam başka bir konsept ile karşımıza çıkıyor. Bildiğimiz en eski adıyla Konya Şeker firması son 2 yılda Torku adıyla büyük bir yükselişe geçti. Firma Torku Ekrem Çoşkun Döner konsepti ile bayilik vererek Türkiyenin dört bir yanına yayılmayı planlıyor.

Torku Döner Bayilik Bilgileri

Gelelim Torku Ekrem Çoşkun Döner bayiliğini nasıl alabileceğiniz konusuna. Firmadan bayilik alabilmek için şartlar şu şekilde. Kara yolu, şehir içi veya bir avm’de dükkanı olmak kaydıyla işinin başında durabilecek elemanlarının ve iş yeri sahibinin motivasyonu yüksek olmasını istemektedir. Doğal olarak Torku Döner bayilik verirken insanın çok olacağı yerleri tercih etmektedir.

Peki onca döner firması dururken bizler neden Torku Döner‘i seçmeliyiz. Firma bu sorunun cevabını ise şu şekilde vermekedir . Ürünlerin tümünün helal kesim belgesinin olması ve bulgenin alımı için hiç bir şekilde hileye başvurulmamış olması, Diğer dönercilerin aksine dönerin şoklu etden değilde taze etden yapılması, Torku firmasının döner ağı için kuralları gereğince dönerin gerçek et yaprak döner olması, dönerin yüzde yüz odun ateşinde pişirilerek servis edilmesi.

Bu tür özellikler göz önüne alındığında Torku Döner diğer rakiplerine kıyasla 1-0 önde olmuş oluyor. Torku Döner’de en düşük menü 9 çeşit ikramla beraber 18,90 TL fiyatı ile başlıyor. İkramları göz önüne alacak olursak fiyat bir hayli düşük. Torku firması ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilmek için 0332 247 22 22 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Torku Döner Bayilik Şartları Torku Döner Bayilik şartları ve nasıl bayilik alınır hakkında bilgiler. 1999 yılında faaliyete geçen Konya Şeker lokasyonu altında 2007 yılında ortaya çıkan Torku yüzde yüz doğal sloganı ile insanların gönlünü adeta feth etti. 900 bin çiftçinin yer aldığı bu kurum sağlıklı ürünler üreterek diğer markalardan farkını ortaya her zaman koyuyor. Bir çok alanda faaliyet gösteren firma şimdide döneri layıkıyla yapabilmek için iş başına geçti. Torku Döner Bayilikler vererek büyüyor Ülkemizde yerli üretimi benimseyen ve yapmış olduğu ürünlerin kalitesini müşterilerinin memnuniyeti ile kanıtlayan Torku'yu bilmeyenimiz yoktur. Genellikle süt ve süt ürünleri bazında üretim yapan firma Torku Döner adıyla bam başka…

Genel Bakış

5

Özet : Torku Döner Bayilik bilgileri

Kullanıcı Oylaması: 2.35 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*