Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Simit Salonu Bayilik Veren Firmalar

Simit Salonu Bayilik Veren Firmalar

Simit Salonu Bayilikleri

Son zamanların en gözde iş imkanlarından biri de bayilik almaktır. Bir markanın bayiliğini aldığınız zaman, önden belirli bir ödeme gerçekleştirirsiniz. Ardından anahtar teslim bir iş yerine sahip olursunuz. Burada önemli olan nokta bulunduğunuz yerin iş alanındaki açıklarını belirlemek ve para kazanabileceğiniz bir markanın bayiliğini yapmaktır. Her bölgede rahatlıkla yapabileceğiniz işler arasında ise simit salonu bayilik yer alır. Simit salonu, özellikle öğrencisi bol olan memleketlerde, çok para kazandıran iş dalı arasında yer alır. Peki simit salonu bayiliğini hangi markalardan alabilirsiniz. Bu konuyu sizler için araştırdık. İşte detaylar;

Simitçi Dünyası Bayiliği;

Simitçi dünyasından bayilik alabilmek için gerekli olan şartlar; 500.000 tl sermaye, 15.000 tl isim hakkı bedeli ödenmesi, fırın konsepti taşıyabilen bir mekanın bulunması ve bu mekanda 120 metrekare iç alan ve 40 metrekare açık alanın olması ve bistro konsepti için 150 metrekare iç alanın 40 metrekare de açık alanın bulunması şeklindedir. Türkiye genelinde 88 adet şubesi bulunan ve %35 kar marjı ile çalışılan bu markanın bayiliğini alabilmek için sahip olacağınız iş yerinin yaya lokasyonu üzerinde bulunması gerekir.

Vitamin Simit Bayiliği;

Simit salonu bayiliği almak için Vitamin Simit markasına 250.000 tl sermaye ve 20.000 dolar isim hakkı bedeli ödemeniz gerekir. Simit kafe konsepti ile iş imkanı sunan bu markanın girişimciye özel pek çok desteği bulunur. 2005 yılında faaliyete başlayan firmanın Türkiye genelinde 8 adet şubesi bulunur ve net kar marjı %20’dir.

Simit Sokağı Bayiliği;

20 yıldır simit üretimi gerçekleştiren ve büyük bir üretim tesisine sahip olan markaya ait bir işletmeye sahip olabilmek için öncelikle 4 hafta süren eğitim programını tamamlamanız gerekir. Bununla birlikte iş yerinizde olması gereken özellikler; yaya lokasyonunun üzerinde olması, 150 metrekare iç alana ve açık alana sahip olması, geniş oturma alanlarının bulunması ve 6 metrekare ön cephesinin bulunması şeklindedir.

Simit Sarayı Bayiliği;

Türkiye genelinde 168 adet şubeye sahip olan bu markanın işletmesine sahip olabilmeniz için ödeyeceğiniz rakam, projenin büyüklüğüne göre değişmekle birlikte 150.000 ile 250.000 tl arasında değişiyor. Cadde üzerinde simit sarayı için bayilik verme imkanı sunan markanın istediği özellikler ise 150 metrekare iç alan, en az 8 metre ön cephe genişliği ve 3 metre tavan yükseliği bulunan bir mekan olması gerekmektedir. Ayrıca en az 30 metrekare bahçe ya da teras alanı bulunması ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde olması şeklindedir.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Simit Salonu Bayilikleri Son zamanların en gözde iş imkanlarından biri de bayilik almaktır. Bir markanın bayiliğini aldığınız zaman, önden belirli bir ödeme gerçekleştirirsiniz. Ardından anahtar teslim bir iş yerine sahip olursunuz. Burada önemli olan nokta bulunduğunuz yerin iş alanındaki açıklarını belirlemek ve para kazanabileceğiniz bir markanın bayiliğini yapmaktır. Her bölgede rahatlıkla yapabileceğiniz işler arasında ise simit salonu bayilik yer alır. Simit salonu, özellikle öğrencisi bol olan memleketlerde, çok para kazandıran iş dalı arasında yer alır. Peki simit salonu bayiliğini hangi markalardan alabilirsiniz. Bu konuyu sizler için araştırdık. İşte detaylar; Simitçi Dünyası Bayiliği; Simitçi dünyasından bayilik alabilmek için gerekli olan şartlar;…

Genel Bakış

5

Özet : Simit Salonu Bayilik Veren Firmalar

Kullanıcı Oylaması: 4.6 ( 1 oy)

Bir yorum

  1. Mrh ben asya varna civarinda simit saray ishletmek istiyorum !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*