Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Şalgam Suyu Bayiliği Nasıl alınır

Şalgam Suyu Bayiliği Nasıl alınır

Şalgam suyu bayiliği almak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyarak gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz

Bayiliği Nasıl Alırız?

İş kurma fikri ortaya atılınca bir çoğumuzun aklına bayilik alma fikri gelir, çünkü kimse bir işe başlarken sıfırdan risk almak istemez. Bayilik veren firmaları kullanarak siz de çok fazla risk almadan istediğiniz sektördeki işi rahatlıkla kurabilirsiniz.

Bayilik Almanın Avantajları

Bir firma aracılığıyla bayilik aldığınız taktirde başarısızlık ve batma riskiniz daha azdır, çünkü alacağınız bayiliğin konsepti ve düzeni oturmuş olacağı, ayrıca tanınma faktörü ile kendi başına işletme kuranlara oranla başarınız daha yüksek olacaktır. Araştırmalar ve istatistik oranları baz alındığında kendi başına işletme kuranların %50 ve %60’ ı ayakta kalmakta zorluk çekiyor ve batma noktasına geliyor, fakat sizde bayilik alarak başarılı olma, piyasa da ayakta kalma şansınızı kat ve kat arttırabilirsiniz.

İşletmenizi kurarken bayilik aldığınız firmadan bir çok yardım alırsınız gerek ekipman, gerek konsept ve bir çok eğitiminiz bayilik aldığınız firma sayesinde karşılanır.

Bayilik aldığınız takdirde siz de mallarınızı alırken, bayilik aldığınız firmaya ait bir çok indirim ve promosyondan yararlanabilirsiniz.

İyi bilinen markaların, bilinirlik gücü sayesinde ürünlerinizi satarken sorun yaşamazsınız, siz de bayilik alırken bilinen ve güvenilir bir firmadan bayiliğinizi alınız.

Bayiliğe göre değişen yüksek kar marjları ile siz de kendi başına işletme kuranlara göre kat kat fazla kazanırsınız.

Başvuru Süreci

Bayilik almak için alacağınız firma ile temasa geçmeniz ilk yapanız gerekendir. Bayilik verecek firma size bir form doldurmanızı ve bilgilerinizi ister. Ayrıca bir çok firma sizin nasıl bu finansal yükümlülükleri karşılayacağınızı bilmek ister. Özgeçmişinizi ve hakkınızdaki bilgiler alındıktan sonra kabul edilir ve bayiliğinize kavuşabilirsiniz.

Şalgam suyu

Şalgam suyu

ŞalgamSuyu Bayiliği Veren Firmalar

Tunip Şalgam Suyu Bayiliği:

Tunip Mersin merkezli olan Şalgam Suyu Bayiliği Veren Firmalardan bir tanesidir. 1980 yılından beri şalgam suyu bayiliği veren firma, ürün portföyüne uygun ve istekli olan işletmecilere bayilik vermektedir.

Yücel Mahzen Şalgam Suyu Bayilik:

Yücel Mahzen Adana merkezli şalgam suyu bayiliği veren firmalardan biridir.  Firma gerçek Adana şalgamını tüm Türkiye’ ye yaymak ve en iyi markalardan biri olmak için kurulmuştur. Yücel Yonca süt merkezli bir bünyede faaliyete geçen firma süt konusundaki başarısını bu sektöre de yaymak için yola çıkmıştır.

Mayhosh Şalgam Suyu

Mayhosh 2014’ ten beri faaliyet gösteren, şalgam suyu bayiliği veren firmalardan bir tanesidir. Şalgamdan başka aynı zamanda limon sosu ve nar ekşisi bayiliğini de birlikte veren mayhosh son yıllarda bayilik alanların gözdelerinden bir tanesidir.

Kaydet

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*