Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Pasta Bayiliği Veren Firmalar ve Pastacı Açmak

Pasta Bayiliği Veren Firmalar ve Pastacı Açmak

Pasta Bayiliği

Pasta Bayiliği Veren Firmalar ile Pastacı Açmak farklı bir iş fikridir. Pasta işinde bir çok marka bulunmaktadır. Pastacılık sektörü eski yıllardan beri ilgi görmekte ve değerini kaybetmemektedir. Bu işi popüler bir markanın bayiliğini alarak açmak size her zaman daha çok kazandırabilir.

Özellikle gıda sektörünün son dönemlerde hızla gelişen ve çeşitlenen seçenekleri bu sektöre olan yatırım fikir ve ihtiyacını güçlü şekilde desteklemektedir. En güzel örneği de günümüzde gastronomi alanının hızlı ivmesine ayak uyduran pastacılık sektöründedir.Doğum günlerinden özel kutlamalara, ev ziyaretlerinden veda partilerine birçok özel günün vazgeçilmezidir pastalar. Hayatımızda bu kadar geniş alana hitap eden pastaların iş alanı da bir o kadar geniştir.Aşina olduğumuz markaların yanında daha yerel düzeyde hizmet veren firmalardan bayilik verenlerin bazıları:

Pasta Bayiliği Veren Firmalar

Chefs Cake

2013 ‘te İstanbul Souffle markasıyla “gerçek sufle lezzeti” mottoları ile çıktıkları yola 2016’dan beri Chef’s Cake adıyla “ev yapımı tadında” diye tabir ettikleri donuk pastalar üretiyorlar.

Dağıtıcı bayilikler vermektedir.

İletişim: 0216 314 22 53

Marlenka Pastası

BST GIDA olarak yurt dışından getirttikleri dünyaca üne sahip markaları iç piyasada satmaktalar.

Hazır pasta satışı yapacak bayilikler arıyorlar

İletişim: 0212 438 10 04

Oskar Pastacılık a.ş.

1975’te Ankara’da kurulan, Ankara Etlik’te üretim merkezleri bulunan firma başta pasta olmak üzere 20’ye yakın çeşit tatlı üretimi yapmakta.

İletişim: 0542 301 45 89

Garip Usta Pastaneleri

Kendi çocuğuna yedirmeyeceğin şeyi herhangi başka birine yedirmeyeceksin misyonuyla üretim yapan Garip Usta Pastaneleri 1994 yılında İstanbul/Avcılar’da açılan ilk şubesi ile birlikte bugün 3 şubede hizmet vermekte.

İletişim: 0212 422 26 05 / 0212 422 41 37 / 0533 476 01 30

Ayaz Pastaneleri

Pasta bayiliği düşünen girişimciler için değerlendirilebilecek bir diğer firma seçeneği de 1981 yılında ticaret hayatlarına marketçilikle başlayan iki kardeşin sahibi olduğu 1992 yılından günümüze unlu mamuller sektöründe faaliyet gösteren Kocaeli menşeili Ayaz Pastaneleri.

İletişim: 0262 311 23 20/ 0 533 378 81 37

Mado Pasta

Mado pastaneleri Türkiye’nin en çok bilinen markalarından birisidir. Bir çok önemli alışveriş merkezinde ve popüler caddelerde bulunan Mado pasta işinde de profesyonel bir firmadır. Mado.com.tr adresinden başvuru yapabileceğiniz firmanın toplam yatırım tutarı metrekareye göre değişkenlik göstermektedir. Mado 150 bin dolar ve 400 bin dolar gibi değişen bayilik tutarlarında size pasta sektörü ve cafe sektöründe güzel bir iş açmanızı sağlar.

Pastane bayiliği almak, mevcutta itibarı olan bir markanın denenmiş, kendini tanıtmış olmasıyla az risk içeren bir oluşumdur. Bayilik alanlar markanın gücüyle daha kolay mutlu edebileceği bir müşteri portföyüne sahip olurlar.Bayilik alanlar açısından en önemlisi ve girişimcileri bayiliğe yönlendiren en önemli nokta işletmede çıkacak herhangi bir sorunda arkasında danışabileceği bir firmanın olmasıdır.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Pasta Bayiliği Pasta Bayiliği Veren Firmalar ile Pastacı Açmak farklı bir iş fikridir. Pasta işinde bir çok marka bulunmaktadır. Pastacılık sektörü eski yıllardan beri ilgi görmekte ve değerini kaybetmemektedir. Bu işi popüler bir markanın bayiliğini alarak açmak size her zaman daha çok kazandırabilir. Özellikle gıda sektörünün son dönemlerde hızla gelişen ve çeşitlenen seçenekleri bu sektöre olan yatırım fikir ve ihtiyacını güçlü şekilde desteklemektedir. En güzel örneği de günümüzde gastronomi alanının hızlı ivmesine ayak uyduran pastacılık sektöründedir.Doğum günlerinden özel kutlamalara, ev ziyaretlerinden veda partilerine birçok özel günün vazgeçilmezidir pastalar. Hayatımızda bu kadar geniş alana hitap eden pastaların iş alanı da bir…

Genel Bakış

5

Özet : Pasta Bayiliği Veren Firmalar ile Pastacı Açmak

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*