Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Pamuk Şekeri işi yapmak ve Bayilik almak

Pamuk Şekeri işi yapmak ve Bayilik almak

Pamuk Şekeri işi yapmak

Bayilik bir hizmetin yada malın üreticiden tüketiceye ulaşması kısımlarının kontrol altına alınışıdır. Bayilik belirli süre, koşul ve sınırlar içinde devam eder. Pazarlama bakımından çok önemli bir aracılık kavramıdır. Bayi üretim ile tüketim arasında bulunan ve alıcıya malı veya hizmeti satan tamamen bağımsız aracılardan oluşur. Bayilik karlı ve verimli olmasıyla hızlı bir şekilde yayılmıştır. Çocukların ilgisini çeken hatta her yaş grubunun halen ilgisini çekmekte olan pamuk şekerinin de bayilikleri bulunmaktadır.

Yeni ürün üretmektense bayilik almanın birçok avantajlı durumu vardır. Mevcut kanıtlanmış bir sistem devam ederken bilinen ürün ve hizmetler satışa sunulur. Kurumun imajı ve markanın bilinirliği güven ortamı oluşturur. Bu sayede de finans sağlama konusunda bankalardan birçok kolaylıklar sağlanır. Bayilik veren firmalar ürün ve hizmetleriyle ilgili eğitim verirler ve sürekli destekte bulunurlar.Tüm bu durumlarda sizin yüksek başarı elde etmenize yardımcı olur.

Bayilik verecek olan firma, bayi profili ve pazar fizibilitesi yapmalıdır. Bayilik verilecek yerdeki pazar potansiyeli ayrıntılı bir şekilde incelenmelidir. Bayinin şirketin genel yapısı ve iş anlayışı ile uygun stratejide olup olmadığını, ayrıntılı bir şekilde incelemelidir. Pamuk şekeri bayiliğinde ve satışında çucuklara yönelik çalışmalar yapılmalıdır. Bayilikler kazançlı hale getirilmelidir. Firmalar da tüm bölgelerde yaygın hale gelebilmek için kendilerine uygun şartlarda bayilikler verilmesini çok önemsemektedirler.

Pamuk Şekeri bayiliği almak

Pamuk şekeri bayiliği veren firmaların hepsinin ayrı ayrı koşulları bulunmaktadır. Bazı firmalar da kurulum maliyeti varken, bazılarının kurulum maliyeti bulunmamaktadır. Bazı firmalar pazarlama, iletişim, kalite, mekan ve mimari gibi konularda destek de vermektedir. Bazı firmalar pamuk şekeri bayiliğinde AVM’lerde ön plana çıkmayı hedeflemektedirler.

Pamuk Şekeri Bayiliği Veren Bazı Firma ve Markalar

-Mısırcan ve Pamukcan Markası (Bardaktaki uzun ömürlü pamuk şekerini tüm Türkiye de bayilik olarak vermektedir.)

-Aslanbey Gıda (Bardaktaki uzun ömürlü pamuk şekerini Türkiye geneli bayilik vermektedir. Bayilik alan firma yada kişilerin pazarlama için 2 araç kapasiteli olmalıdır. Yatırım maliyeti gerekmektedir.)

-Binşan Şekerleri ( AVM’lerde büyümeyi hedeflemektedir. Kurulum maliyeti gerekmektedir.)

-Popin ( Bayilik alan firmalara pazarlama, iletişim, mekan ve mimari gibi konularda destek vermektedir. Yatırım maliyeti gerekmektedir.)

Pamuk şekeri geniş bir kesime hitap ettiğinden ve bardakta uzun ömürlü ve kapalı kaplarda oluşundan dolayı bayiliklerde tercih edilen ürünler arasında olmalıdır. Marka olmak zor ve uzun yıllar gerektirdiğinden girişimciler bu firmalardan bayilikler aldıklarında, daha karlı yatırım yapmış olacaklardır.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Pamuk Şekeri işi yapmak Bayilik bir hizmetin yada malın üreticiden tüketiceye ulaşması kısımlarının kontrol altına alınışıdır. Bayilik belirli süre, koşul ve sınırlar içinde devam eder. Pazarlama bakımından çok önemli bir aracılık kavramıdır. Bayi üretim ile tüketim arasında bulunan ve alıcıya malı veya hizmeti satan tamamen bağımsız aracılardan oluşur. Bayilik karlı ve verimli olmasıyla hızlı bir şekilde yayılmıştır. Çocukların ilgisini çeken hatta her yaş grubunun halen ilgisini çekmekte olan pamuk şekerinin de bayilikleri bulunmaktadır. Yeni ürün üretmektense bayilik almanın birçok avantajlı durumu vardır. Mevcut kanıtlanmış bir sistem devam ederken bilinen ürün ve hizmetler satışa sunulur. Kurumun imajı ve markanın bilinirliği güven…

Genel Bakış

5

Özet : Pamuk Şekeri işi ve incelikleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*