Anasayfa » Girişimcilik » Oyun parkı açmak karlı bir fikir mi ?

Oyun parkı açmak karlı bir fikir mi ?

Oyun parkı açmak

Oyun parkı açmak karlı bir fikir mi? Bu devirde para kazanmanın birçok yolu vardır. Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çalışmak zorundayız. Bunu kimi zaman bir mesleği icra ederek kimi zamanda kendi işimizi kurarak yaparız. Para kazanmanın birçok yolu ve yöntemi bulunur. Bizim için önemli olan eğer girişimciyseniz öncelikle ne yapacağımıza karar vermemiz gerekir. Restoran mı açacağız?  Spor salonu mu yada giyim mağazası mı açacağız? Ne yapacağımıza iyi karar vermemiz gerekir ve o işle ilgili iyi bir fizibilite yani analiz yapmamız gerekir.

Bize soracak olursanız çocuklarla ilgili bir işe atlın derim. Oyun parkı gibi mesela .Her gün onlarca çocuk doğuyor ve doğan çocukların birçok ihtiyaçları ve masrafları  ebeveynler için söz konusudur. Özellikle parklarda ve Avmlerde çocuklar için kurulan özel oyun parkları çok fazladır. Buda oyun parklarının ne kadar rağbet gördüğünü ve kazançlı bir iş olduğunun göstergesidir. Bir oyun parkı kurduğunuzu farz edelim. Günlük ortalama en az 50 çocuk oyun parkına gelse 10 dakikası 5 TL den hesaplarsak en az günlük 250 TL Yapar. Oda aylık 7500 TL yapar masrafsız bir oyun parkı düşünürsek hiçte fena bir para değildir. Oyun parklarını nerde bulabilişiniz o konuya gelelim. Öncelik oyun parkı veren bayilikleri kısaca inceleyelim.

Kids park&Cafe

Adından da anlaşılacağı üzere çocuklar için oyun parkı ve kafe si anlamına gelir. Kids park cafe francaise verecek kişilere yönelik belirli başlı kriterler koyar. Bunlardan bazıları; Avmlerde ve şehir içinde seçkin bir mekana sahip olunması gerekir.

  • Çocukların birlikte oynayabileceği oyun alanının kurulması
  • Çocukların beslenmesi ve bakımları için bakım odalarının kurulması
  • Çocuklar için özel olarak bar ve market kurulması

Kids park cafenin aradığı belirli başlı özellikler arasında yer alır. Ayrıca bu markanın maliyetlerine göre 3 konsepti bulunur. Bayilik başvurusu için firmanın iletişim bilgilerini bulup ayrıntıları inceleyebilirsiniz

Fun port çocuk oyun parkları

Fun port çocuk oyun parkları çocukların eğlenceli ve hoşça vakit geçirebilecekleri aile ortamını rahatlıkla bulabilecekleri oyun parklarıdır. Fun port oyun parkları alanında 45 m2 ‘lik top havuzlar ,tüneller, trambolin dönence ve çeşitli kaydıraklar bulunmaktadır. Çocuklar için sınırsız eğlencenin olduğu alanda ayrıca çocuklar için sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra kek, pasta ve pizza çeşitleri bulunmaktadır.

Fun Port oyun eğlence parklarına giriş ücreti 10 TL dir. Girişte herhangi bir süre kısıtlaması yoktur. Bayilik almak için firmayla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Afacanpark

Afacanpark oyun parkı ebeveynlerle çocukların birlikte aktivite yapmasını daha çok hiperaktif diye adlandırdığımız çocuklar için tercih edilen sosyal aktivite mekânıdır. Çocuklara sunulan hem oyun hemde fiziksel aktivite parklarının yanı sıra alanda çocuk cafe gibi birçok hizmet bulunmaktadır.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Oyun parkı açmak Oyun parkı açmak karlı bir fikir mi? Bu devirde para kazanmanın birçok yolu vardır. Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çalışmak zorundayız. Bunu kimi zaman bir mesleği icra ederek kimi zamanda kendi işimizi kurarak yaparız. Para kazanmanın birçok yolu ve yöntemi bulunur. Bizim için önemli olan eğer girişimciyseniz öncelikle ne yapacağımıza karar vermemiz gerekir. Restoran mı açacağız?  Spor salonu mu yada giyim mağazası mı açacağız? Ne yapacağımıza iyi karar vermemiz gerekir ve o işle ilgili iyi bir fizibilite yani analiz yapmamız gerekir. Bize soracak olursanız çocuklarla ilgili bir işe atlın derim. Oyun parkı gibi mesela .Her gün onlarca çocuk…

Genel Bakış

Özet : Oyun parkı açmak karlı bir fikir mi?

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*