Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Oto Ekspertiz açmak ve Bayilik Veren Firmalar

Oto Ekspertiz açmak ve Bayilik Veren Firmalar

Oto Ekspertiz açmak ve Bayilik almak

Oto ekspertiz  işi ülkemizde ikinci el taşıt devrinin yoğun olarak yapıldığı bölgelerde kurulduğu zaman oldukça kârlı bir iştir. TÜİK verilerine göre 2016 yılı ocak ayından itibaren 470 bine yakın 2. El araç devri yapılmış bunların %70 ‘ini otomobiller oluşturmuştur. Bu bilgiler ışığında 2.el otomobil alacak kişiler satın alacağı araçlarda arayacağı en önemli durum gizlenen bir hatası olup olmadığıdır. O yüzden 2.el alırken aracı mutlaka ustaya götürürüz. Ancak bazı servis ve ustalar alıcı ve satıcılarla yaşadıkları çeşitli sorunlardan dolayı oto ekspertiz analiz yapmamakta ya da ücretleri yüksek tutmaktadır. O yüzden 2.el satışını yoğun olduğu bölgelerde oto ekspertiz ihtiyacı doğmaktadır. Kısacası oto ekspertiz işi 2. El araç alım satımında aracın durumunu net olarak anlamak açısından oldukça önemlidir. Bu da sizin için iyi bir kazanç kaynağı olabilir. Şimdi bayilik veren oto ekspertiz firmalarını inceleyelim.

Auto Ekspertiz

Auto ekspertiz 2013 yılında İstanbul da kurulan oldukça işlek ve popüler bir muayene merkezidir. Eğer kaliteli ve iyi hizmet sunumu olsun istiyorsanız Auto ekspertiz bayiliği tam size göre. Auto ekspertiz bayiliği kurmak için gerekli maliyeti 7000 ile 1000 euro arasında değişmektedir. Ortalama kurulum süresi ise 45 gündür.

Pilot Garage Ekspertiz Bayisi

Pilot garage ekspertiz 2014 yılında İstanbul’da kurulmuş olup Türkiye genelinde 26 şubesi bulunmaktadır. Pilot garage ekspertiz bayiliği almak istiyorsanız bunun belirli başlı kriterleri var. Bu kriterlerin başında gerekli sermaye ve bu işe yatkınlığın mutlaka olması gerekir. Pilot garage iş yeri kurulum için dükkânın yeri ve kurulacak mekan için en az 100-150m2 genişlik şart koymaktadır. Pilot garage oto ekspertiz ortalama kurulum maliyeti 80.000 TL İLE 135.000 TL arasındadır.

Oto rapor Ekspertiz

Oto rapor oto ekspertiz Türkiye’de kurulan ilk profesyonel ekspertiz kuruluşların arasındadır. Yerli ve ithal araçların durumlarını test edip muayeneden geçiren kuruluş bu hizmeti en kaliteli ve güvenilirlik ilkesiyle yerine getirir. OTORAPOR Türkiye’de toplam 15 şubesiyle 2012 yılında kaliteli hizmet ve güvenilirlik anlayışıyla kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Ortalama şube açılış maliyeti 25000 euro ile 50000 Euro arasında değişmektedir.

Garantili Arabam

Oto ekspertiz bayiliği veren firmalar arasında yer alır. Türkiye’de birçok şube açmak hedefinde bulunan firma girişimci sermayesi olan bu iş için yeterli bilgi birikime sahip tecrübesiz kişiler içinse nitelikli ve bayilik kriterlerine uygun kişiler aranmaktadır. Garantili arabam oto ekspertiz ortalama kurulum maliyetleri hakkında çok fazla bilgi vermemektedir. Bayilik başvurusu yaparak bilgi alabilirsiniz.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Oto Ekspertiz açmak ve Bayilik almak Oto ekspertiz  işi ülkemizde ikinci el taşıt devrinin yoğun olarak yapıldığı bölgelerde kurulduğu zaman oldukça kârlı bir iştir. TÜİK verilerine göre 2016 yılı ocak ayından itibaren 470 bine yakın 2. El araç devri yapılmış bunların %70 ‘ini otomobiller oluşturmuştur. Bu bilgiler ışığında 2.el otomobil alacak kişiler satın alacağı araçlarda arayacağı en önemli durum gizlenen bir hatası olup olmadığıdır. O yüzden 2.el alırken aracı mutlaka ustaya götürürüz. Ancak bazı servis ve ustalar alıcı ve satıcılarla yaşadıkları çeşitli sorunlardan dolayı oto ekspertiz analiz yapmamakta ya da ücretleri yüksek tutmaktadır. O yüzden 2.el satışını yoğun olduğu bölgelerde…

Genel Bakış

5

Özet : Oto Ekspertiz açmak ve bayilik almak

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*