Anasayfa » Genel » Litecoin kurucusu Charlie Lee tüm Litecoin’lerini sattı

Litecoin kurucusu Charlie Lee tüm Litecoin’lerini sattı

Litecoin kurucusu Charlie Lee cryptocurrency’da tüm varlıklarını sattığını söyledi. 2011’de litecoin’u kuran Charlie Lee, son birkaç günde tüm litecoin simgelerini satıp bağışta bulundu. Litecoin kurucusu, kendisi ile litecoin arasında bir “çıkar çatışması” olduğunu söyledi.

Charlie Lee, Reddit’te Çarşamba günü yaptığı konuşmada, “literal” simgelerini son birkaç gün içinde “toptan satıp bağışladığını” söyledi. (Collectibles olarak bıraktığı fiziksel bedeller hariç.)

Litecoin

Lee Twitter’daki dijital para biriminin fiyatı hakkında “kişisel çıkar” hakkında konuşmakla suçlanıyor dedi.

Önemli bültenlerimin öncesinde veya sonrasında LTC’yi satın almaktan / satmaktan daima kaçındım, ancak bu yalnızca bildiğim bir şey ve her şeyimin kendi kişisel servetimi artırmamın üstünde bir şüphe var. litecoin başarısı ve genelde şifreleme oranı. Geçen hafta, Lee basına fiyat hareketleri üzerine spekülasyon yapmaktan hoşlanmadığını söyledi.

Litecoin’in fiyatı bu ay önemli bir yükseliş ivmesi kazandı. Kriptokrasi, Salı günü 375,29 Dolar’lık en yüksek seviyesine ulaştı ve yılın başından bu yana yüzde 7,000’den fazla arttı.

Litecoin kurucusu Çarşamba günü satılan simgelerin miktarını açıklamadı ancak bunun, şifreleme borsası GDAX üzerindeki günlük hacminin “küçük bir yüzdesi” ve “piyasayı çökertmedi” dedi. Lee, insanları, Ağustos ayında orijinal blok zincirli bölünmüş bir bit eşofmanını satın almak için manipüle etmeye çalışmakla suçlanıyor.

Bitcoin nakit fiyat artışı coinbase dijital para birimi desteği başlattıktan sonra Çarşamba günü tartışmalara yayıldı. Kripto döviz alış verişine göre, bu özellik “önemli oynaklık” nedeniyle geçici olarak düşürüldü.

Litecoin ne kadar 21.12.2017

331.99 Dolar Sabah Saat 09:27 Türk lirası karşılığı ise 1277 TL.

Not: Litecoin’in kurucusu tüm Litecoin’lerini sattığı haberlerin yalanladı ve twitter’dan bir açıklama yaptı: Sorumsuz gazetecilik örneği olarak @MarketWatch’ gösteren Lee İçeriden bilgi sızdırmak üzerine soruşturulduğum/araştırıldığım için satmadım dedi . Bu bir iftiradır açıklaması yapan Lee açıklamasına göre Litcoinleri başka bir nedenden dolayı satmış.

 

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*