Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar

Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar

Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar

Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar ile rahatlıkla iş kurabilirsiniz. Aile ve arkadaş ortamlarının, kadınların gün toplanmalarının, erkeklerin maç keyiflerinin, bir arada izlenen dizi ve sinemaların vazgeçilmezi olan kuru yemişler zaruri gıdalar gibi her evin en çok tükettiği eğlenceli gıdalardandır. Talep çok fazla olunca da büyük marketlerde kuru yemiş reyonları kurulmuş ve hatta son yıllarda sayıları gittikçe artan kuruyemiş dükkanları açılmıştır. Daha taze ve çok daha fazla çeşit imkanı sunan bu dükkanlar müşterilerin ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Bu yönüyle kuruyemiş bayiliği, para kazanma aracı olarak girişimcilerin tercih ettiği seçeneklerden biri olarak durmaktadır.

Başta Gaziantep merkezli olmak üzere ülkenin her tarafına kuruyemiş bayilik veren firmalar yatırımcısına çok esnek koşullarla frenchise servisi sunuyor. Bu firmalardan kuruyemiş bayilik şartları en uygun olanları şöyle sıralayabiliriz:

İhsan Kuruyemiş ve Bayiliği Hakkında Bilgi:

Gaziantep merkezli olarak 1980 yılından beri kuruyemişin hemen her türüyle hizmet veren firma, son yıllarda bayilik sistemiyle yurdun birçok köşesine ulaşmayı ilke edinmiştir.

Bayilik talep eden girişimcilerle yüz yüze görüşmeyi yeğleyen firmaya bayilik başvurusu web adresi www.ihsangida.com.tr üzerinden bayilik formu doldurulmak suretiyle yapılır.

Çıt Çıt Kuruyemiş ve Bayiliği Hakkında Bilgi:

20 yıla yakın bir süredir Trabzon merkezli olarak hizmet veren firma 20 ana bayii ve bir o kadar da tali bayileriyle ülkemizin hemen her bölgesinde hizmet vermektedir. Almanya ve Hollanda’da kurduğu şubelerle yurtdışına da açılan Çıt Çıt Kuruyemiş’e bayilik başvurusu internet sitesi citcitkuruyemis.com üzerinden bayilik başvuru formu doldurulmak suretiyle yapılır. Ayrıntılı bayilik bilgileri için firmanın 0462 321 1861 numaralı telefon numarası aranabilir.

Altıntop Kuruyemiş ve Bayiliği Hakkında Bilgi:

1962 yılından beri leblebi ve kuruyemiş çeşitleriyle ülkenin her tarafına yayılmış vaziyettedir. Bugün Türkiye’nin 9 farklı noktasında bölge müdürlüğü bulunan Altıntop Kuruyemiş başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesine de ürünlerini göndermektedir. Ayrıca bayileri sayesinde Türkiye’nin hemen her noktasında Altıntop Kuruyemiş’i bulmak mümkündür.

Firma bayilik başvurusu www.altintop.com.tr üzerinde bayilik formu doldurularak gerçekleştirilir. Ayrıca detaylı bilgi almak için de Ücretsiz Danışma Hattı 0800 449 7510 numaralı telefon aranabilir.

Adalılar Tanem Kuruyemiş ve Bayiliği Hakkında Bilgi:

Kuruyemişin hemen her çeşidinin yanı sıra Türk lokumu, kuru meyve ve Türk kahvesi üretimi ve satışı da yapan Adalılar Kuruyemiş firması 1992 yılında Adapazarı’nda kurulmuştur. Bugün sadece Türkiye’de değil, birçok Balkan, Avrupa ve Afrika ülkesinde de faaliyet göstermektedir. Firma, bayilik başvurusunu internet sitesi info@adalilar.com üzerinden ya da 0264 353 5487 numaralı telefon aracılığıyla almaktadır.

Tadım Kuruyemiş ve Bayiliği Hakkında Bilgi:

Türkiye’nin en köklü kuruyemiş markalarından biri olan Tadım Kuruyemiş, 1971’den beri paketli kuruyemiş pazarlamaktadır. En bilinir markalardan biri olması nedeniyle bayilik konusunda oldukça talep gören firmaya bayilik başvurusu info@tadim.com.tr ve müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 201 1971 üzerinden gerçekleştirilebilir.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar ile rahatlıkla iş kurabilirsiniz. Aile ve arkadaş ortamlarının, kadınların gün toplanmalarının, erkeklerin maç keyiflerinin, bir arada izlenen dizi ve sinemaların vazgeçilmezi olan kuru yemişler zaruri gıdalar gibi her evin en çok tükettiği eğlenceli gıdalardandır. Talep çok fazla olunca da büyük marketlerde kuru yemiş reyonları kurulmuş ve hatta son yıllarda sayıları gittikçe artan kuruyemiş dükkanları açılmıştır. Daha taze ve çok daha fazla çeşit imkanı sunan bu dükkanlar müşterilerin ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Bu yönüyle kuruyemiş bayiliği, para kazanma aracı olarak girişimcilerin tercih ettiği seçeneklerden biri olarak durmaktadır. Başta Gaziantep merkezli olmak üzere ülkenin her…

Genel Bakış

5

Özet : Kuruyemiş Bayilikleri veren firmalar

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*