Anasayfa » Kredi ve Destekler » Kosgeb Girişimcilik Programı Nedir?

Kosgeb Girişimcilik Programı Nedir?

Kosgeb Girişimcilik Programı

Kısaca bahsetmek gerekirse KOSGEB Girişimcilik Programı Yeni ve genç girişimci adaylarının işlerini kurmalarında onlara destek olmak ve yardım sağlamak ve başarılı olmalarını temenni etmek amacıyla kurulmuş bir program türüdür. Şuana kadar birçok kişi, bu programdan yararlanarak kendiişlerinin patronları oldular ve ama hayatlarına rahatlık ve başarı içeresinde sürdürüyorlar. Eğer sizde ama kendi işinizin patronu olmak, yeni girişimci evrak kosgeb desteğine sahip olmak istiyorsanız KOSGEB girişimcilik programının ne olduğunu iyi bir şekilde anlamanız gerekmektedir. Programda, amaçlarının özellikle kadınların ve yeni girişimci gençlerin önünü açmak onlara yardımcı olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Kimler Yararlanabilir?

Bu programa 18 yaşını aşmış her Türkiye Cumhuriyeti makbul vatandaşın başvurmakla beraber özellikle bu programın amacının da gençlerin hedef alındığını, bilmeniz gerekmektedir. Ama zaten benim kendi işyerim var ve bunu büyütmek istiyorum diyorsanız KOSGEB size bu konuda yardımcı olmaktadır ama KOSGEB’in Kobilere olan Onlar için uygun da bir programı bulunmaktadır.

Kosgeb’e Nasıl Başvurabilirim?

Öncelikle bu programa başvurabilmek için KOSGEB’in girişimcilik destek kursuna katılmanız gerekmektedir. KOSGEB’in internet sitesinde kendi şehrinizle ilgili açılan kurslara bakmadım ve açılan kurslarda size uygun aralıkta tarih aralığında olan genel destek programı ama kurs türünü seçin. İlk başvuruyu tamamladıktan sonra size kısa süre içeresinde. Yeni kursun başlama tarihine yakın telefonunuza veya yemeğinizi bir mesaj gelip, düşük ama bu mesajda, sizi. Belirlenmiş ortak bir tarih ve saatte mülakata çağıracaklardır. Yapılan mülakatta, Sizin Projeniz aklınızda olanları yapmak istediklerimiz gibi sorulara cevap vermeniz gerekmekte.

Yapılan mülakatlar sonunda kursa katılma işleminizi onaylamaları takdirde ilk kursa katılmaya hak kazanmışsınız demektir. Bu kurslar genelde saat 9 ile 5 arasında olup Genellikle bir hafta sürmektedir. Ayrıca kursa katıldığımız her bir gün için 20 TL de size, ödüllendirme verilmektedir.

Siz de böylece KOSGEB’in Girişimcilik Destek Programına katılabilir, kendi işyerini açmak da devletin katkısını alabilir. Ve artık başkasının işyerinde kosgeb girişimcilik çalışmaktan kurtulabilirsiniz, bu tamamen sizin elinizde. Şunu unutmayın ki kursa katılmaktan daha önemli bir şey var ki oda sizin bu işi ne kadar isteyip istemediğini ama eğer siz bu işi gerçekten çok istiyorsanız zaten devlet bunu fark edecek ve size gerekli yardımı yapacaktır. Devletimiz sosyal devlet anlayışı ile birlikte nakil birçok kişiye bu şekilde şu ana kadar yardım etmiş ve iş sahibi yapmıştır.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Kosgeb Girişimcilik Programı Kısaca bahsetmek gerekirse KOSGEB Girişimcilik Programı Yeni ve genç girişimci adaylarının işlerini kurmalarında onlara destek olmak ve yardım sağlamak ve başarılı olmalarını temenni etmek amacıyla kurulmuş bir program türüdür. Şuana kadar birçok kişi, bu programdan yararlanarak kendiişlerinin patronları oldular ve ama hayatlarına rahatlık ve başarı içeresinde sürdürüyorlar. Eğer sizde ama kendi işinizin patronu olmak, yeni girişimci evrak kosgeb desteğine sahip olmak istiyorsanız KOSGEB girişimcilik programının ne olduğunu iyi bir şekilde anlamanız gerekmektedir. Programda, amaçlarının özellikle kadınların ve yeni girişimci gençlerin önünü açmak onlara yardımcı olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamaktır. Kimler Yararlanabilir? Bu programa 18 yaşını…

Genel Bakış

5

Özet : Kosgeb Girişimcilik Programı ile ilgili bilgiler

Kullanıcı Oylaması: 4.4 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*