Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Gözleme Bayiliği Veren Firmalar

Gözleme Bayiliği Veren Firmalar

Gözleme Bayiliği açmak

İncecik açılmış yufkanın içerisine çeşitli içlerle doldurulduktan sonra sac üzerinde pişirilerek hazırlanan gözleme Türk mutfağının geleneksel ve vazgeçilmez lezzetlerinden birisidir. Peynirli, kıymalı, patlıcanlı, kaşarlı, otlu gözlemeler yanında yayık ayranıyla unutmak istemediğimiz geleneklerimizden bir tanesi. Gözleme, geleneksel lezzetlerimizden olması, insanlara yerken mazisini, köyünü hatırlatan tatlarımızdan olması nedeniyle gıda sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler için güzel bir alternatif oluşturuyor.

Söz konusu Anadolunun eski lezzetlerinden gözleme olunca dükkân konsepti olarak  geleneksel çadırlarda gözleme satıldığını da görebiliyoruz. Özellikle havanın güzel olduğu dönemlerde büyük parklarda, halka açık konser, organizasyon gibi etkinliklerde mobilize olması açısından çadır konseptleri kullanılabilir. Ancak bu tarz konseptler için bayilik bulmanız çok zor ve her şeyle kendiniz ilgilenmeniz ve sıfırdan bir model geliştirmeniz gerekli. Oysa gözleme bayilikleri veren alanında kendini kanıtlamış firmalar ile görüşerek onların tecrübesinden faydalanabilir, sundukları fırsatlarla sektöre avantajlı katılım sağlayabilirsiniz. Aşağıda dükkân konsepti gözleme bayiliği veren firmaların şartlarını inceleyebilirsiniz.

Kırık Oklava; Ankara Cebeci’de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Kampüsünün tam karşısında yer alan firma, 10 yılı aşkın süredir sürdürdüğü çizgisiyle sadece gözleme satarak ayakta kalan ender işletmelerden bir tanesi. Firmanın geleneksel Anadolu lezzeti gözlemeyi 30’a yakın çeşidiyle restoran tarzı sunum yapması özellikle öğrenciler arasında popüler olmasını sağladı. Eskişehir ve Ankara’da toplam 3 bayilik vermeyi planlayan firma, isim hakkı bedeli olarak 25.000 TL, işletmenin toplam maliyeti olarak da 80.000 TL gerektiğini belirtiyor. Ortalama kar marjının 12.000 TL olan firma personel ve eğitim desteği, yer seçimi ve ortak reklam konularında destek veriyor.

Dome Pİco; Ankara merkezli firma, fast food alanında gözlemenin yanında hamburger, tost gibi ürün yelpazesini geniş tutan bir işletme. Açacağınız işletmede gözlemenin yanında müşterilerinize tost, hamburger de satmak istiyorsanız Dome Pico uygun bir fırsat olabilir.

Mantı Keyfi; Merkezi İstanbul’da bulunan Mantı Keyfi, mantı çeşitlerinin yanında 4 çeşit gözlemesiyle yatırımcılarına alternatifler sunuyor. 30.000 TL isim hakkı bedeli talep eden firma konsept konusunda oldukça iddialı çözümler sunuyor. İşletmenin yaklaşık 80.000 ile 120.000 TL arası maliyete mal olacağı açıklanırken aylık 8000 TL kar marjı fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra işletmenin iç mimarisi, personel eğitimi ve reklam konusunda danışmanlık veren firma zengin ürün çeşidiyle müşterilerinize farklı seçenekler sunmanızda yardımcı oluyor.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*