Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Çorap Bayiliği Veren Firmalar

Çorap Bayiliği Veren Firmalar

Çorap Bayiliği Veren Firmalar ve Çorap Sektörü

Piyasanın en geniş iş kapsamlı sektörlerinden biri olan çorap sektörü için, çorap bayiliği veren firmaları araştırdık. Bu firmalar piyasanın en gözde ve seçkin firmalarından olmasıyla dikkat çekerken, diğer bir taraftan çorap sektörünün büyümesi girişimcileri cezbediyor. Özellikle yurt dışındaki çorap fiyatları ve nitelikli çorap pazarı hiç durmadan büyüyor. Hatta özel yatırım sitelerinde de akıllı çorap ile ilgili fikirler yüksek miktarlarda yatırım almaya devam ediyorlar.

Çorap Bayiliği Veren Firmalar listesi

Aytuğ Çorap: Çorap bayiliği veren firmalardan biri olan Aytuğ Çorap,  yatırımcılarına uygun koşullarda bayi yöneticisi olma fırsatı veriyor. Düşük sermaye koşulunda bayilik verebilen firma için, internet üzerinden form doldurularak başvurular yapılabiliyor.

Bgk Çorap: Bir diğer çorap üreticisi olan Bgk Çorap, bayilik veren firmalardan biri. 1994 yılında kurulan firma, Bgk Çorap adıyla hizmet vermeye devam ediyor. Tüm Türkiye genelinde bayilik verecek olan firma, yüksek kar marjıyla da dikkat çekiyor. Firmaya başvurular için telefonla bilgi alınabilir.

Doliche: Bayilik ağını geliştirmeye devam eden diğer firmalardan biri Doliche Çorap. Türkiye’ nin ilk ve tek antimikrobiyal tekstil teknolojisiyle hazırlanan çoraplarını üreten bu firma, bol karlı bayilik fırsatı sunmakta. Firmanın kendi sitesinden bayilikler için bilgi alınabilir.

Penti: Türkiye’ nin en ünlü ve en çok tercih edilen çorap firmalarından biri haline gelen Penti, çorap bayiliği veren firmalar arasındadır. Türkiye’ de 60 ilde 300’den fazla mağazası bulunan firma, yeni bayilikler için yatırımcılarını arıyor. 1990 yılından beri faaliyetlerini sürdüren firma, yurtdışında da onlarca bayisi ile hizmet veriyor. Bayilik başvuruları için şahsen firmayla görüşmek gerekiyor.

Stilim Çorap:  Farklı tasarımlarıyla ve renkleriyle dikkat  çeken,çorap firmalarından biri olan Stilim Çorap, bayilik veriyor. Ürün yelpazesi bir hayli geniş olan firma, en çok tercih edilen çorap firmaları arasında yer alıyor. Firmaya bayilik başvurusu için telefon veya mail yolu kullanılabilir.

Eshel Çorap:  Çorap bayiliği veren diğer firmalar arasında Eshel Çorap markası da bulunuyor. Eshel Çorap koleksiyonu kişiye özel ibadet ürünlerinden oluşuyor.  Firmaya yapılacak başvurular için firmanın kendi internet sitesinden bilgi alınabiliyor.

Çarşıbaşı Tekstil: Birbirinden çeşitli ürünleriyle dikkat çeken firmalar arasında olan Çarşıbaşı Tekstil, bayilik veren diğer çorap bayilikleri arasında sayılıyor. Firmanın geniş ürün yelpazesi,tüketiciler için cazip bir seçenek olmasını sağlıyor. Çarşıbaşı tekstil firması, yatırımcılarına bayilik açmalarında kolaylık sağlarken, onlara her türlü desteği vereceğini bildiriyor. Bu destekler arasında yatırımcının bayilik için gereken desteğinin sağlanması, kurulum için  yapılacak her türlü yardım desteği bulunuyor. Çarşıbaşı Tekstil firmasına başvurmak isteyen yatırımcıların, firmanın kendi sitesini ziyaret edip, sitede bulunan telefondan firmaya ulaşmaları gerekmektedir.

Çorap için bayilik veren firmalar sadece bu şirketler ile sınırlı değil. Eğer sizde çorap sektöründe bayilik veriyorsanız yorumlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Çorap Bayiliği Veren Firmalar ve Çorap Sektörü Piyasanın en geniş iş kapsamlı sektörlerinden biri olan çorap sektörü için, çorap bayiliği veren firmaları araştırdık. Bu firmalar piyasanın en gözde ve seçkin firmalarından olmasıyla dikkat çekerken, diğer bir taraftan çorap sektörünün büyümesi girişimcileri cezbediyor. Özellikle yurt dışındaki çorap fiyatları ve nitelikli çorap pazarı hiç durmadan büyüyor. Hatta özel yatırım sitelerinde de akıllı çorap ile ilgili fikirler yüksek miktarlarda yatırım almaya devam ediyorlar. Çorap Bayiliği Veren Firmalar listesi Aytuğ Çorap: Çorap bayiliği veren firmalardan biri olan Aytuğ Çorap,  yatırımcılarına uygun koşullarda bayi yöneticisi olma fırsatı veriyor. Düşük sermaye koşulunda bayilik verebilen firma için,…

Genel Bakış

5

Özet : Çorap Bayiliği Veren Firmalar

Kullanıcı Oylaması: 4.45 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*