Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Çilek genç odası takımları ile iş kurmak

Çilek genç odası takımları ile iş kurmak

Çilek genç odası takımları ile iş kurmak mümkün

Çilek genç odası takımları mobilya sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için niş bir iş fikri olarak görülebilir. Niş iş demek bir işin belli bir bölümüne odaklanmak anlamına gelir. Mobilya konusunda iş kurmak için bir çok model ve hedef kitle yerine sadece belli bir alanda bir işe yönelmek daha akıllıcadır. Böylece pazara odaklanmak daha kolay olur ve işinizi pazarlayacağınız hedef kitleye daha kolay ulaşabilirsiniz.

Çilek Mobilya bayilik şartları

Çilek genç odası takımları konusunda kendisini ispatlamış ve birbirinden güzel modeller ile tüketiciye ulaşan sağlam bir marka. Markanın toplamda 444 mağazası bulunuyor. Bayilik verme yolu ile ilerleyen firma aynı zamanda girişimciler için bir çok avantajlarıda barındırıyor. Toplam kurulum sermayesi 150 ile 300 bin lira arasında bulunan Çilek mobilya’nın bayilik için istediği şartlar arasında lokasyonun iyi bir yerde olması, uygun kira fiyatları ile tutulmuş bir mağaza gerekiyor. 200 ile 400 metrekarelik bir mağaza firmanın ürünlerini sergilemek için yeterli oluyor.

Çilek mobilyanın avantajları

Çilek genç odası 66 ülkede yer alan bir global marka. Pazarlama ve satış konusunda pek çok desteği bayilik aldığınız zaman farketmeye başlıyorsunuz. Çilek ile iş kurmanın bir avantajıda mağazanın kurulduğu yerde size özel ürün karmasının seçilmesi. Yani burada pazarlama temellerine göre hareket ediliyor. Ürün yönetimi ekibi ile demografik yapı ve ekonomik etkenlere göre bölgeye özel tasarımları mağazanızda ön planda sergilemeye başlıyorsunuz. Bu da size işin başlangıçında güzel bir avantaj sağlıyor.

30 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren marka aynı zamanda uluslararası franchise sistemini esas alarak girişimciler ile işbirliği yapıyor. Genç odası takımları arasında en popüler modellere sahip olan firma sektörde bir çok ilki gerçekleştirmiş ve gençlerin ilgi odağı olmuş durumda. Çilekse Online Perakendecilik Sistemi adı altında teknolojik bir altyapısı bulunan firmada yedek parça siparişi ve stok takibi gibi bir çok işinizi internet üzerinden yapabiliyorsunuz.

Mobilya işinde kar oranları

Mobilya bayiliklerinde kar oranı yüzde 50 ile yüzde 20 arasında değiştiği için. Bu tarz bir işte ay içerisinde toplamda 20 adet genç odası takımı satan bir bayi ortalama 5.000 liradan 100.000 lira kazanır. Bu fiyattan da işletmeciye bayiyinin verdiği kar oranına göre en çok yüzde 50’den 50 bin lira kazandırır, en az ise yüzde 20 den 20 bin lira kazandırır. Bu oran mobilya bayiliği veren firmanın şartlarına göre değişir.

Mobilya bayiliklerinde ise çok satışın sırrı müşteri ile iyi ilgilenmekten gelir. Popüler bir markanın bayiliğini alsanız bile müşteri ile ilgilenmez, güleryüzlü olmazsanız ve müşteri isteklerine önem vermez iseniz işinizde para kazanmanız zorlaşır. Bu yüzden bu tarz işlere başlamadan önce müşteri ilişkileri konusunda eğitim almanızı tavsiye ederiz.

Çilek genç odası takımları ile iş kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Sonuç olarak Genç odası işine girmek isteyen kişilere Çilek Mobilya’yı tavsiye ediyoruz. Yukarıda verilen rakamlar Çilek mobilyanın bayilerine uyguladığı komisyon oranları değildir. Net bilgiler için firma ile birebir iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sağlam ve güvenilir bir markanın gücünü arkanıza alarak iş kurmanız her zaman daha mantıklıdır.

İlgili Konular: Hangi Sektörden Bayilik Almalısınız

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Çilek genç odası takımları ile iş kurmak mümkün Çilek genç odası takımları mobilya sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için niş bir iş fikri olarak görülebilir. Niş iş demek bir işin belli bir bölümüne odaklanmak anlamına gelir. Mobilya konusunda iş kurmak için bir çok model ve hedef kitle yerine sadece belli bir alanda bir işe yönelmek daha akıllıcadır. Böylece pazara odaklanmak daha kolay olur ve işinizi pazarlayacağınız hedef kitleye daha kolay ulaşabilirsiniz. Çilek Mobilya bayilik şartları Çilek genç odası takımları konusunda kendisini ispatlamış ve birbirinden güzel modeller ile tüketiciye ulaşan sağlam bir marka. Markanın toplamda 444 mağazası bulunuyor. Bayilik verme yolu…

Genel Bakış

5

Özet : Çilek genç odası takımları ile iş kurmak

Kullanıcı Oylaması: 4.5 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*