Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2017

Yurdumuzun her bir köşesinde görmeye alıştığımız ve sayıları her geçen gün artarak devam eden çiğ köfteciler, diğer lokanta ve atıştırmalık büfelere alternatif büyük bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bu nedenle olsa gerek çiğ köfte bayiliği veren firma sayısı da oldukça fazladır. Üstelik bunların içinde ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar da azımsanmayacak derecede mevcuttur. Ülkemizin dört bir yanında çiğköfte bayilik verenler arasından on meşhur çiğköfte firması aşağıda sıralanmıştır:

Tatlıses Çiğköfte:

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar listesinde ilk tanıtımımız bilinen ünlü bir markadan geliyor. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu firma Türkiye’nin en meşhur çiğköfte firmalarından biridir. “Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmiyoruz.” sloganıyla yola çıkan firma ürünlerinin insan sağlığı açısından uygun olduğunu vurgulamaktadır.

Çiğköftesinde kullandığı bulgurundan baharatına dek tüm ürünlerini Urfa’dan temin eden firmadan bayilik almak isteyenler internet adresi üzerinden bayi başvuru formunu doldurmak zorundadır. Firma tarafından incelenen başvuru kabul edilirse belli bir miktar bayilik ücreti karşılığı işletmeciye personel ve pazarlama eğitimi, reklam desteği ve açılışa özel ikramlar sunulmaktadır.

Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi:

2010 yılında Adıyaman merkezli kurulan firmanın günümüzde yurdun hemen her ilinde 200’den fazla bayisi bulunmaktadır. Meşhur Adıyaman Samsat firması bayilik açmak isteyen girişimciler için esnek bayilik seçenekleri sunmuştur. İsteyene 2000 TL bayilik ücreti karşılığında açılışa özel 150 kg çiğköfte ile binlerce magnet ve broşürden oluşan reklam desteği verir. Bu kadar ücret ödemek istemeyenler için de daha düşük miktarlarda çiğköfte ve reklam desteği seçenekleri de firmanın teklifleri arasındadır. Bayilik almak isteyenler firmanın web adresi üzerinden iletişime geçebilir.

Pan Çiğköfte:

Çiğköftenin yaygın olduğu Adıyaman ve Urfa dışında Ankara’da 2008 yılında kurulan firma günümüzde 22 ilde 130 şubesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Firma, bayilik isteyen müşterilerinde isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Bunun dışında şubenin açılacağı dükkanın yaya trafiğinin yoğun olduğu bir caddede olması, 7000 TL teminat senedi, 1 internetli bilgisayar ve güvenlik kameraları gibi şartların yerine getirilmesini talep eden firma açılışa özel 300 kilogram çiğ köfte ile reklam ve kampanya brandası desteği sunmaktadır. Ayrıca firma bayii personeline eğitim desteği sözü de vermektedir.

Çiğköftem Çiğköfte:

1993 yılında kurulan firma sadece yurt içinde değil; birçok Avrupa ülkesindeki şubeleriyle yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir. Uygun ücretler karşılığında bayilik veren firma talepçilerine iyi bir eğitim ve yüksek hizmet standardı vaat etmektedir. Bayilik  için firmanın web adresi üzerinden iletişime geçmek mümkündür.

Tarihi Osmanlı Çiğköftesi:

2014 yılında kurumsallaşarak ülke geneline bayilik vermeye başlayan firmanın bugün üç merkez şube; on adet de bayiler olmak üzere on üç adet şubesi bulunmaktadır. Bayilik başvurusunda 1000 TL isim hakkı bedeli isteyen firma reklam payı ve gelirden pay talep etmemektedir. Bayilik talep eden girişimciden dürüstlük bekleyen firma karşılık olarak da eğitim, pazarlama ve proje desteği vermeyi taahhüt etmektedir.

Öz Adıyaman Çiğköftecisi:

1992 yılında kurulan firmadan bayilik isteyen girişimcilerden isim hakkı talep edilmemektedir. Firmanın web sitesinden doldurulacak bayilik başvurusu sonucunda firma yetkilileriyle girişimci arasında görüşme gerçekleşir. Görüşmenin olumlu geçmesi durumunda ise firma bayiliğe ek olarak pazarlama ve işletme eğitimi, açılışa özel hediyeler sunar.

Kahta Çiğköfte:

2000 yılı başında İstanbul’da açtığı ilk şubesi ile kurumsal bir kimlikle müşterilerine hizmet veren firma bayilik yoluyla da ülke geneline yayılmayı amaçlamaktadır. Belirli bir miktar karşılığında bayilik veren Kahta Çiğköfte firması buna karşılık ara dönemlerde de devam etmeyi taahhüt ettiği pazarlama ve sunum eğitimi, reklam ve tanıtım desteği sunar. Kurulum ise bayi tarafından firmanın istediği şartlarda yapılır.

Arsemiea Çiğköfte:

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar arasında eski bir marka olan Arsemia Çiğköfte’nin kuruluş tarihi 1990’dır. Günümüzde 200’den fazla noktada şubesi bulunan firmadan bayilik talebinde bulunmak için web sitesindeki başvuru formunu doldurmak yeterlidir. Bu formun ardından girişimci ile iletişime geçen firma iş yeri dekorasyonunun merkez şubesi ile aynı standartlarda olmasını istemektedir. Firma ürünlerini bayilere günlük olarak hijyenik ortamlarda göndermektedir.

Ziyafet Çiğköfte:

İlk şubesini İstanbul Arnavutköy’de 2005 yılında açan firma bayilikler vererek yurt genelinde daha geniş bir kesime ulaşmayı hedeflemektedir. Firma diğer firmalardan farklı olarak bayilik başvurusunu yüz yüze alıp bir gün içinde başvuruyu değerlendirmeyi tercih etmektedir. Ayrıca bayilik isteyen girişimciye işlek yaya trafiğine sahip bir yerde en az 15 metrekarelik bir alandan oluşan dükkan şartı koşmaktadır. Fakat avm içinde dükkan açılacaksa 3 metrekarelik mağaza ve 10 metrekarelik stant talebinde bulunan firmanın bayilik bedeli ise açılacak iş yerine göre 10 bin TL ile 20 bin TL arasında değişmektedir. Ayrıca bayilik sözleşmesi 1 yıl geçerlidir.

Serince Çiğköfte:

İstanbul’da 2005 yılında kurulan firma ülkenin her tarafına bayilik hizmeti sunmaktadır. Ancak bayi talebinde bulunan girişimcilerden iş yerinin şehrin en işlek caddesinde olmasını talep eden firma bayilerine eğitim ve reklam desteği sunmaktadır. Ayrıca açılacak işletmede sadece çiğ köfte satışının olması, evlere paket servisinin olması gibi şartları koşan firma ara dönemlerde de bayii denetimi yapacağını koşul olarak sunar ve bu şekilde kurum standartlarını yüksek tutmayı amaçlar.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar arasına katılmak istiyorsanız bize yorumlardan ulaşabilirsiniz. İsterseniz sizin firmanızı da bu listeye ekleyebiliriz.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2017 Yurdumuzun her bir köşesinde görmeye alıştığımız ve sayıları her geçen gün artarak devam eden çiğ köfteciler, diğer lokanta ve atıştırmalık büfelere alternatif büyük bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bu nedenle olsa gerek çiğ köfte bayiliği veren firma sayısı da oldukça fazladır. Üstelik bunların içinde ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar da azımsanmayacak derecede mevcuttur. Ülkemizin dört bir yanında çiğköfte bayilik verenler arasından on meşhur çiğköfte firması aşağıda sıralanmıştır: Tatlıses Çiğköfte: Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar listesinde ilk tanıtımımız bilinen ünlü bir markadan geliyor. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu firma Türkiye’nin en meşhur çiğköfte firmalarından…

Genel Bakış

5

Özet : Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*