Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Bebek ve Çocuk Ürünleri için Bayilik Veren Firmalar

Bebek ve Çocuk Ürünleri için Bayilik Veren Firmalar

Bebek ve Çocuk Ürünleri için Bayilik Veren Firmalar hangileridir.

Bebek ve Çocuk Ürünleri için Bayilik Veren Firmalar hakkında hazırlanan bu yazı da sizlere popüler olan bayiliklerden bahsediyoruz. Değişik yaş grupları, kız-erkek farklı modelleri ve binlerce çeşitleriyle büyük bir pazar olan bebek ürünleri satışı elinde sermayesi olan girişimciler için çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Üstelik kaliteli ve uygun fiyata ürün barındıran az çok tanınmış bir firma ile iletişime geçildiği takdirde bu sektörde başarısız olmak neredeyse imkansızdır.

Bebek ve çocuk ürünleri bayilikleri çok talep gören bayilik çeşitlerindendir. Bebek bezinden, bebek ve çocuk kıyafetlerine; bebek odasından, oyuncaklara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dolayısıyla bebek ürünleri bayilik verenler de bir hayli fazladır. Bu noktada önemli olan güvenilir ve kaliteli firmayı bulmaktır.

Bu yazıda sizler için bebek ürünleri bayilik veren firmalardan belli başlı olanları derledik:

Carvel Kids Ve Bayiliği Hakkında Bilgi

İsviçre merkezli bir çocuk giyim firması olan Carvel Kids tüm dünyada yaygın bir mağaza ağına sahiptir. 0-9 yaş grubuna yönelik tekstil ürünleri satan firma bünyesinde 150’den fazla dünya markasına ait ürünler bulunmaktadır.Sıra dışı mağaza konseptiyle diğer rakiplerinden ayrılan firma ayrıca yatırımcılarına butik ve outlet olarak iki alternatif sunmaktadır.

Carvel Kids’e bayilik başvurusunda bulunmak isteyenlerin birtakım şartları yerine getirmesi gerekiyor. Firma bu şartları kendi internet sitesi üzerinde teker teker açıklamıştır. Şehir içinde işlek bir caddede yürüyüş yolu üzerinde olması, doğum hastanelerine ve okullara yakın bir konumda bulunması, Vitrinin 6 metre ve mağaza genişliğinin de en az 70 metrekare olması firmanın bayilik için aradığı şartlardan yalnızca birkaçıdır. Bu şartları taşıyan yatırımcılar ayrıntılı bilgi almak için 0553 333 3383 numaralı telefondan firmanın franchise danışmanıyla irtibata geçebilirler.

Dastini Bebe Market Ve Bayiliği Hakkında Bilgi

2004 yılında iş kadını Tülay Baransel Kırık tarafından 0-6 yaş grubundaki çocukların giyim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Dastini Bebe Market günümüzde 18 şehirde 34 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bayiliklere oldukça önem veren firma bayilik başvurusunda bulunan müşterileriyle, bulundukları konuma göre ne kadar potansiyele sahip oldukları bilgisini de paylaşmaktadırlar.

Bayilik şartları olarak da işlek bir cadde üzerinde 3 metre genişliğinde bir vitrini ve en az 60 metrekarelik bir alana sahip mağaza talebi olan firma tüm mağazalarında aynı dekoru kullanmaktadır.

Firmanın resmi sitesi www.dastini.com adresinden franchise başvuru formu doldurularak bayilik için ilk adımı atabilirsiniz.

Meg Baby Ve Bayiliği Hakkında Bilgi

Ülkemizin ilk ve tek yıkanabilir bebek bezi patentini elinde bulunduran Meg Baby bu alanda satış yapmak isteyen girişimcilere bayilik vermektedir. İsim hakkı bedeli için 5000 Tl talep eden firma bunun karşılığında da eğitim, pazarlama ve reklam desteği vermeyi taahhüt etmektedir. Bayilik başvurusunu megbaby.com.tr internet sitesinden ya da 0332 342 6780 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz.

Picabo Bebek Market Ve Bayiliği Hakkında Bilgi

Anne ve bebek giyiminden banyo ve sağlık ürünlerine, beslenme gereçlerinden oyuncak çeşitlerine, oto koltuğundan bebek arabaları, mama sandalyesi ve bebek odalarına değin çok geniş bir ürün çeşitliliği sunan firma bayiliklerle Türkiye geneline yayılmayı planlamaktadır.

Firma 300’den fazla marka çeşidiyle bayi talebinde bulunan girişimcileri kota ve stok şartı koşmadan Picabo Bebek Market güvencesiyle franchise sistemine katmayı hedefliyor. Bayilik almak isteyenler detaylı bilgi için info@picabo.com.tr adresine mail yollayabilir ya da 0216 339 5615 numaralı telefonu arayabilir.

Activ Baby Ve Bayiliği Hakkında Bilgi

2005 yılından bu yana bebek ürünleri sektöründe hizmet veren firma birçok markayı müşterileriyle buluşturmaktadır. Bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerden en az 70 metrekarelik bir alana ve işle bir noktada araç parkı seçeneği olan bir mağazanın yanı sıra güler yüzlü, öğrenmeye açık ve dürüst bir profil beklemektedir.

Franchise başvurusu için firmanın web adresi activbaby.com.tr üzerinde franchise başvuru formunu doldurmak gerekiyor.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Bebek ve Çocuk Ürünleri için Bayilik Veren Firmalar hangileridir. Bebek ve Çocuk Ürünleri için Bayilik Veren Firmalar hakkında hazırlanan bu yazı da sizlere popüler olan bayiliklerden bahsediyoruz. Değişik yaş grupları, kız-erkek farklı modelleri ve binlerce çeşitleriyle büyük bir pazar olan bebek ürünleri satışı elinde sermayesi olan girişimciler için çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Üstelik kaliteli ve uygun fiyata ürün barındıran az çok tanınmış bir firma ile iletişime geçildiği takdirde bu sektörde başarısız olmak neredeyse imkansızdır. Bebek ve çocuk ürünleri bayilikleri çok talep gören bayilik çeşitlerindendir. Bebek bezinden, bebek ve çocuk kıyafetlerine; bebek odasından, oyuncaklara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.…

Genel Bakış

5

Özet : Bebek ve Çocuk Ürünleri

Kullanıcı Oylaması: 4.55 ( 1 oy)

Bir yorum

  1. Hem müşteriye yaklaşımları hemde samimi oluşları çok güzel bir durum. Activ baby sayesinde bu sektördeyim ve kazançlıyım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*