Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Bebek giyim dükkanı bayilik ile açılabilir

Bebek giyim dükkanı bayilik ile açılabilir

Bebek giyim dükkanı açmak

Yeni bir iş kurmak istiyorsunuz ve ne yapacağınız konusunda fikriniz yoksa eğer size bebek giyim bayiliklerinden biraz bahsedelim. Bilirsiniz ki anne babalar kendi ihtiyaçlarını erteleyebilseler de bebeklerine aynı şekilde davranmazlar ve onlar için her zaman limitler bir miktar daha aşılabilir. Bu nedenle bebek giyim sektörü pek de bitmeyecek gibi görünen kazançlı alanlarından biridir. Ülkemizde de doğum oranlarını düşünecek olursak bebeklere yönelik iş yapan mağazaların zarara uğraması ve risk taşıması bir hayli düşük görünmektedir.

Bebek giyim dükkanı için bilgiler

Aklınız da bir bebek giyim mağazası açma fikri varsa eğer ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız işe dükkanınız için uygun bir yer bakmakla başlayın. Seçeceğiniz yerin işlek olmasının önemli olduğu kadar bebekli ailelerin yoğunlukta olup olmadığını da göz ardı etmeyin. Peki dükkanı nasıl dolduracağım der gibisiniz. Mallarınızı tek tek toptancı arayarak almakla uğraşmak istemiyorsanız size tavsiyemiz bebek giyim bayiliği veren firmalarla iletişime geçmeniz. Tabi bayilik alabilmeniz için firmaların sizden yerine getirilmesini istediği şartları olacaktır. Daha önce de söylediğimiz gibi öncelikli şart tercih ettiğiniz bölgedeki müşteri potansiyeli ve mağazanızın yakınlarında bulunan başka bebek mağazalarının olup olmaması.

Bu şartları sağlamışsanız bazı bebek firmaları açacağınız mağazanın metrekare ölçüsünün alt sınırlarını da belirliyor. İç dekorasyonlarının diğer bayileriyle aynı olması gerekmektedir. Zaten bu konuda büyük firmalar bayilerine yardımcı olmaktadır. Çalışanların eğitimi, vitrin tasarımı, bilgisayarınız da kullanacağınız ve mağazanız için gerekli programlar bayisi olacağınız firmalar tarafından sizlere sağlanacaktır. Ve belki de en önemli konu bayilik ücretleri.

Bebek giyim dükkanı için bayilik verenler

Bebek giyim bayiliğinde Sobe gibi bazı bebek firmaları bayilik ücreti almıyor, iş ortağınız oluyor ise de geneli için böyle diyemeyiz. Bir bebek firmasının bayiliği için 50 bin ile 100 bin arasında değişen rakamları gözden çıkarmak gerekecektir. Bu rakamlar başlangıçta korkutucu gibi görünse de iş aşamasına geçtiğinde göreceksiniz ki iç dekorasyona kadar mağazanız bayiler tarafından dizayn edilecek size sadece işinizin başına geçip müşterilerinizi beklemek kalacak.

Civil, Panço, Kanz, Sobe, Dastini bayilik veren bebek firmalarından sadece birkaçıdır.

Neden kendi imkanlarımla ve zevkime göre düzenlediğim bir mağaza yerine bayilik almak derseniz isim yapmış ve bilinen bir firmanın çatısı altında olursanız iş yapma imkanınız ve haliyle kazanç elde etme potansiyeliniz daha yüksek olacaktır ve daha önce bu işlere uzaksanız iş yaptığınız firma size eğitimlerle gereken desteği sağlayacak aklınız karıştığı yerde size yol gösterecektir.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Bebek giyim dükkanı açmak Yeni bir iş kurmak istiyorsunuz ve ne yapacağınız konusunda fikriniz yoksa eğer size bebek giyim bayiliklerinden biraz bahsedelim. Bilirsiniz ki anne babalar kendi ihtiyaçlarını erteleyebilseler de bebeklerine aynı şekilde davranmazlar ve onlar için her zaman limitler bir miktar daha aşılabilir. Bu nedenle bebek giyim sektörü pek de bitmeyecek gibi görünen kazançlı alanlarından biridir. Ülkemizde de doğum oranlarını düşünecek olursak bebeklere yönelik iş yapan mağazaların zarara uğraması ve risk taşıması bir hayli düşük görünmektedir. Bebek giyim dükkanı için bilgiler Aklınız da bir bebek giyim mağazası açma fikri varsa eğer ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız işe dükkanınız için uygun…

Genel Bakış

5

Özet : Bebek giyim dükkanı açmak istiyorum diyenler için

Kullanıcı Oylaması: 4.35 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*