Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Bayilik veren Giyim Firmaları ve Mağazaları

Bayilik veren Giyim Firmaları ve Mağazaları

Bayilik veren Giyim Firmaları

Bayilik veren Giyim Firmaları ve Mağazaları hangileridir. Giyim sektöründe bayilik veren firmalardan derlediğimiz bu konuda girişimciler için yatırım yapmak isteyebilecekleri firmaları araştırdık.

Bayilik veren Giyim Firmaları ile anlaşmak için Ne yapılmalı

Her şeyden önce kendinizin hangi giyim sektörüne ilginiz olduğunu bulmanız gerekmektedir. Devamında giyim sektörüne göz ucuyla bir bakmalıyız. Göz ucuyla bakmaktan kastım ise ne tür ürünler üzerine yoğunluk artıyor veya hangi markalar yükselişe geçiyor bunun iyi bir analizini yaparak bir plan yapmalısınız. Yoğun bir araştırmanın sonucunda aklınızda kaba taslak bir fikir oluşacaktır. Aklınızda oluşan fikir tohumunun üzerine giyim firmalarından bayilik almak için iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle kademeli olarak eleme sistemiyle daha net bir sonuç alarak doğru bir yatırım gerçekleştirebilirsiniz.

Giyim Firmaları Neden Bayilik Vermekte

Aslına bakarsanız bu tamamı ile büyümek için yapılanan bir ağ sistemidir. Günümüzde bir çok firma büyümek ve marka değerini yükseltmek için bayilik vermektedir. Bayilik veren firmalar hem yeni ortakları ile birlikte iyi bir kar elde ederler hemde ortaklarına kazandırarak marka değerlerini yükseltirler. Tabi ki bayilik veren firmaların belirli kriterleri vardır. Bunun en büyük sebebi ise yeni ortaklarına güvenmeleri için belirli sebeplerinin olmasıdır. 2016 yılına baktığımızda yükselişe geçen giyim bayilikleri ayakkabı, bebek ve bayan daha çok tesettür sektörü göze çarpmaktadır. Kendi işinizi kurmanız için sizlere 2016 da popülerliği artan giyim firmalarını araştırdık, bakalım kriterlerinize uygun bir firma bulabilmiş miyiz?

Bayilik veren giyim firmaları Hotiç

75 yıldır ayakkabı sektörünün içerisinde olan ve daima kalitesini koruyan firma modern dünya’ya her zaman ayak uydurmayı başarmıştır. 1938 yılında Salih bey tarafından kurulan firma 1956 yılına geldiğinde Kadıköy’de ilk mağazasını açmıştır. Hem Türkiye’de hem yurt dışında iyi bir marka değerine sahip olan HOTİÇ yurt dışında 100’ü aşkın mağazaya sahiptir. Bu sebeple sizin için iyi bir yatırım olabilir. Hotiç’in bayilik şartlarına baktığımızda ise 45.000 dolar ile 50.000 dolar arasından bir bütçeye sahip olmanız gerekmektedir. Eğer zorluk yaşamadan HOTİÇ’den bayilik almak istiyorsanız açmak istediğiniz dükkan işlek bir cadde üzerinde olmalıdır. Şartlar arasında göze çarpan bir detay daha var. Dükkanınızın 6 metre kadar bir dış cepheye sahip olması gerekmektedir. En az 100 metre kare kadarda mağaza kullanım alanı olmalıdır. Bayilik başvurusu yapabilmek ve daha detaylı bilgi alabilmek için Hotiç internet sitesinden bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Bayilik veren giyim firmaları COLİNS

Colins, her ne kadar yabancı bir isime sahip olsa da bit Türk markası. 1983 yılında ”kulis” ismi ile sektöre giriş yaptı. Daha sonra firma yurt dışına açılma kararı alınca bir sorun teşkil etmemesi için ismini ” COLİNS ” olarak değiştirdi. COLİNS bugün 38 ülkede 600 mağazayı aşkın bir yapılanmayla devler liginde emin adımlarla yükselmeye devam ediyor. Peki Colins’den bayilik almak için ne yapmamız gerekmektedir. Öncelikle COLİNS’in şartlarına bir göz atalım. Açılacak olan mağazanın işlek bir cadde üzerinde veya yoğunluğun hakim olduğu AVM’ler de 250 metre kareden büyük dükkanlarda açılmasını talep etmektedir. Dükkanın büyüklüğüne göre konsept maliyetlerinde değişimler gözlenebilir. Daha detaylı bil almak için COLİNS’i ziyaret ederek iletişim bilgilerinden bilgi alabilirsiniz.

Bayilik veren giyim firmaları MAVİ JEANS

Amerikan trendini ürünlerine yansıtan MAVİ JEANS günümüzde giyim sektörleri arasında iyi bir marka değerine sahiptir. Şirketin değeri 747 Milyon Türk Lirası’dır ve 50’yi aşkın ülkede 5000 satış noktasına sahiptir. MAVİ bayilik vereceği kişiye elinden geldiği kadar destek olmaktadır. Tutulan dükkanın dekorasyonu Mavi Jeans tarafından yapılmaktadır. İşe alınan elemanların eğitimi Mavi firması tarafından açılan kurslar tarafından yapılmaktadır. Bayilerin her zaman yanında bulunan firma kredi alımlarında, kira yardımında ve daha bir çok alanda müşterisinin yanında yer almaktadır. MAVİ JEANS’ın kendi sitesine girerek burada bulunan iletişim menüsünden irtibata geçebilir ve gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Bayilik veren giyim firmaları TUĞBA GİYİM

Tuğba giyim tesettürlü hanımların vazgeçilmez markası olarak bilinmektedir ve bayilik vermektedir. Kalitesiyle ve şık kesimiyle bayanları adeta hipnoz ediyor. Tesettür giyiminde kaliteli kumaşı ve kesimiyle geniş bir kitleye hitap etmektedir. Şuana kadar 41 adet bayilik veren firma bu sayıyı arttırmayı düşünüyor. Firma Libya, Suriye, Azerbaycan, İran, Avusturya, Fransa, Almanya, Arap Emirlikleri gibi bir çok ülkede bayiliği bulunmaktadır. Bayilik almak için firmanın sitesini ziyaret ederek iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Bayilik veren giyim firmaları Alvina Giyim

Firma 1996 yılında tesettür markası olarak gün yüzüne çıksa da 2008 yılına kadar mağaza açmamıştır. 2008 yılında mağaza açan firma modayı tesettür giyime uygulayarak yeni bir tarz ortaya çıkarmıştır. Böylelikle tesettürlü hanımlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Türkiye’nin üç büyük ilinde bulunan bölge müdürlükleri bütün bayiliklerin kontrolünü sağlamaktadır. Türkiye dışında 32 ülkede daha bayiliğe sahip olan firma büyümeye devam etmektedir. Firma bayilik koşullarında iş yerinin nereye açılacağı konusunda bilgiler istemektedir. Daha detaylı bilgi için firmanın kendi sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Bayilik veren Giyim Firmaları Bayilik veren Giyim Firmaları ve Mağazaları hangileridir. Giyim sektöründe bayilik veren firmalardan derlediğimiz bu konuda girişimciler için yatırım yapmak isteyebilecekleri firmaları araştırdık. Bayilik veren Giyim Firmaları ile anlaşmak için Ne yapılmalı Her şeyden önce kendinizin hangi giyim sektörüne ilginiz olduğunu bulmanız gerekmektedir. Devamında giyim sektörüne göz ucuyla bir bakmalıyız. Göz ucuyla bakmaktan kastım ise ne tür ürünler üzerine yoğunluk artıyor veya hangi markalar yükselişe geçiyor bunun iyi bir analizini yaparak bir plan yapmalısınız. Yoğun bir araştırmanın sonucunda aklınızda kaba taslak bir fikir oluşacaktır. Aklınızda oluşan fikir tohumunun üzerine giyim firmalarından bayilik almak için iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle…

Genel Bakış

5

Özet : Bayilik veren Giyim Firmaları ile konumuza not verebilirsiniz.

Kullanıcı Oylaması: 4.28 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*