Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Bayilik veren döner firmaları

Bayilik veren döner firmaları

Bayilik veren döner firmaları ve ismi en çok bilinenler

Bayilik veren döner firmaları gıda sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin başını çekiyor. Bildiğiniz gibi en çok tercih edilen hızlı aparatifler arasında döner gelmektedir. Bunun en büyük kanıtı kendimiz olabiliriz. Tabi burada eti sevip sevmediğimiz de önemlidir. Ancak özellikle öğrencilerin yaşadığı şehirler de hem fiyat hemde doyuruculuk olarak döner ekmek tercih edilmektedir.

Büyük şehirlerde ard arda dizilmiş dönerci dükkanları gözümüze çarpar hepsin de gereğinden fazla döner takılmış gibi görünse de akşam bir daha aynı dükkanların önünden geçtiğimiz zaman hepsinin bitmiş yada bitmeye yakın olduğunu görürüz. Buda bizlere gösteriyor ki bu ülkede döner iş yapıyor. Nasıl Amerikanın hot dog’u var ise bizim de dönerimiz var.

Dönerin Tarihi

Peki bu bizim meşhur dönerimiz nereden türemiş. 19. yüzyılın sonlarına doğru Bursalı İskender Efendi tarafından bulunan döner gün geçtikçe yayılmaya başlar ve Türkler tarafından dünyaya önemli bir yemek kültürü olarak kayıtlara geçer. Ancak ülkemiz de bu kültür tam anlamıyla fast food’a dönüştürülemediğin den belirli standartları yoktur. Açıkca belirtmek gerekirse 2003 yılına kadar tam anlamıyla yaygınlaşamamıştı.

Döner satarak geçiminizi sağlayabilir veya önemli miktarlarda para kazanabilirsiniz. Bu sektöre girerek iyi bir girişimcilik çizelgesin de ilerleyebilirsiniz. Lakin bu işte çalıştığınız firmalar oldukça önemlidir. Eğer kendiniz bu işi yapmak istiyorsanız eti aldığınız yerden servisinize kadar kaliteli olması gerekmektedir. Bu tür ayrıntılar ile uğraşmak istemiyorsanız sağlam bir döner markasından bayilik alabilirsiniz.

Gelelim döner bayiliği veren firmaları ile ilgili bilgilere.

Baydöner Bayiliği nasıl alınır

Baydöner ile bilgiler firma tarafından güncellenmiştir. Baydöner’in Franchise vererek büyüyen bir yapısı yoktur. Baydöner’in Franchise oranı %10 * %15 kadardır ve tüm restoranları kendi açar.Toplam şube sayısı olan 110 şubeden 25’i franchise’dır. Baydöner olarak şirket politikamız, öz kaynaklarımızı kullanarak büyümek. Fakat bu sektörde yatırım yapma konusunda istekli ve heyecanlı olan, hizmet ve kalite anlayışını ilke edinmiş, markamızı sahiplenecek yatırımcılar bize doğru lokasyonlarla geldiklerinde taleplere olumlu dönebiliyoruz. Kendi öz kaynaklarımız ile birlikte bu tür talepleri de değerlendirerek 2017 yılında yurt içinde en az 20 şube açmayı planlıyoruz. Başlangıç bedeli: 150m2 dükkan için ortalama maliyet, 250bin – 300bin dolar arasında değişiyor. Bunun dışında isim hakkı olarak 50.000 USD talep ediyoruz. Maliyete; her türlü inşaat, dekorasyon, ekipman dahil, anahtar teslim bir dükkanı müşteri karşılayabilecek duruma getirecek olan tüm masraflar dahil. Bu masraflar dükkânın durumuna ve metrekaresine göre de değişkenlik gösterebiliyor.

Royalty: Royality bedeli olarak %5 alıyoruz. Baydöner olarak pazarlama alanındaki tüm iletişim mecralarında (Televizyon, gazete radyo gibi…) her yıl sürekli olarak yer alıyoruz. Bu çalışmalar için de Franchise +%2 oranında bir pazarlama katkı payı alıyoruz.

Bursa Kebap Evi Bayiliği Nasıl Alınır

Bildiğimiz üzere Bursa’nın kebabı bir hayli meşhurdur. Ancak her baba yiğit insan’da bu kebabı ve iskenderi yapamaz. Bursa kebap evi yıllar süren çalışmaları sonucunda gerçek bursa kebabının lezzetini dünya insanlarına tatırabilmek için yola koyulmuş durumda. 2003 yılın da kurulan firma bayilik vererek yaygınlaşmayı planlıyor. Bu firmadan bayilik almak istediğiniz zaman Bursa dönerin saha mühendislerinin incelemeri sonucu verdikleri onay neticesinde bayiliğinizi alabilirsiniz. Bursa kebap evi bayiliği alabilmek için 40.000 dolar isim hakkı bedeli ödemeniz gerekmektedir. Eğer memnun kalmayıp 1 yıl içerisin de şubenizi iade etmek isterseniz tam tamına maliyetinizin yüzde 70’i sizlere verilmektedir.

Öncü Döner Bayiliği Nasıl Alınır

Bir çok yerde karşılaştığınız gibi Hatay usulü döner oldukça meşhurdur. Sıcacık ve lezzetli lavaşa sarılmış dönerler herkesin iştahını kabartmaya yeterlidir. Öncü döner de hem tavuk hemde lavaş odun ateşinde pişirilerek olağan üstü lezzeti ortaya çıkarır. Mayonez ve ketcap gibi soslar öncü döner ustaları tarafından özenle yapılmaktadır. Bayilik başvurusu için firmanın internet sitesini kullana bilirsiniz.

Paşa Döner Bayiliği Almak

Bayilik veren döner firmaları arasında en hızlı büyüyen firma Paşa Döner. Paşa Döner özellikle büyükşehirlerde çok hızlı büyüyen bir döner şirketi. 116’nın üzerinde bayisi bulunan firma neredeyse sürekli yeni bayilikler veriyor. Ana merkezi İstanbul’da bulunan Paşa Döner’in yatıırm maliyeti 100 ile 120 bin lira arasında tutuyor. İşlek merkezlerinde açılan bayilikler markanın tanınmasından dolayı rahatlıkla iş yapabiliyorlar.

Bayilik veren dönerciler arasında daha çok firma yer alıyor. Biz yazımızda sizlere en çok talep alan döner bayiliklerini tanıttık. Döner işi yapmak ve bu işten para kazanmak istiyorsanız özellikle hijyen ve etlerin sağlığı konusunu iyi araştırmanız gerekiyor.

İlgili Konu : Torku Döner Bayilik Şartları 

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Bayilik veren döner firmaları ve ismi en çok bilinenler Bayilik veren döner firmaları gıda sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin başını çekiyor. Bildiğiniz gibi en çok tercih edilen hızlı aparatifler arasında döner gelmektedir. Bunun en büyük kanıtı kendimiz olabiliriz. Tabi burada eti sevip sevmediğimiz de önemlidir. Ancak özellikle öğrencilerin yaşadığı şehirler de hem fiyat hemde doyuruculuk olarak döner ekmek tercih edilmektedir. Büyük şehirlerde ard arda dizilmiş dönerci dükkanları gözümüze çarpar hepsin de gereğinden fazla döner takılmış gibi görünse de akşam bir daha aynı dükkanların önünden geçtiğimiz zaman hepsinin bitmiş yada bitmeye yakın olduğunu görürüz. Buda bizlere gösteriyor ki bu ülkede döner iş…

Genel Bakış

5

Özet : Bayilik veren döner firmaları hakkında kısa bilgiler

Kullanıcı Oylaması: 4.55 ( 1 oy)

2 yorum

  1. Merhaba, Türkiye’nin döner restoran zincirleri markası Baydöner’in yasal PR ajansıyız. Web sitenizde haberimize yer verdiğinizi gördük. Şu linkteki yer verdiğiniz haberde markamız adına yanlış bilgiler yer alıyor. Aşağıda belirttiğimiz doğru bilgiler ile yanlış bilgilerin değiştirilmesini önemle rica etmekteyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*