Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Bakliyat Ürünleri İçin Bayilik Veren Firmalar

Bakliyat Ürünleri İçin Bayilik Veren Firmalar

Bakliyat Ürünleri İçin Bayilik Verenler

Bakliyat ürünleri özellikle market açan girişimcilerin en çok ilgi gösterdiği alanlardan birisidir. Bugün Bim ve A101 genellikle kendi bakliyat ürünlerini sattığı için bir çok marka bayi arayışındadır. Bireysel olarak market açanlar ise bakliyat sektöründe rekabet edebilmek için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünleri aramaktadır.

1- İnceler Bakliyat

Bakliyat sektörünün en tanınan isimlerinin başında gelen bir firma olan İnceler Bakliyat, bayilik vermek için yatırımcılarını arayan firmalar arasında.Üstün hizmet anlayışı,titizliği ve kaliteyi buluşturduğu ürünleriyle dikkat çeken İnceler Bakliyat,67 yıldır bulunduğu sektörün en iyilerinden biri haline gelmiş.ISO 9000 ve ISO 22000 kalite standartlarında üretimler gerçekleştirmekte olan firma,geleneksel Türk lezzetlerini sofralara taşıyor.Yarım aşırı aşkın devam eden faaliyetleriyle İnceler Bakliyat, bakliyat çeşitleri için bayilik veren diğer firmalardan biri.

2- Serel Bakliyat

Uygun ürün ve en uygun fiyat garantisi sunan Serel Bakliyat, bakliyat çeşitleri için bayilik veren firmalar arasında geliyor.Serel Bakliyat, kaliteden taviz vermeden üretilen ürünleri,ucuz fiyat garantisiyle tüketiciyle buluşturuyor. Serel Bakliyat çeşitleri arasında hemen hemen bütün bakliyat ürünleri bulunuyor. Nohut, pirinç, mercimek, bulgur, bezelye ve onlarca çeşit arasında Serel Bakliyat her geçen gün ürün yelpazesini genişletip,tüketicilerine kaliteli ürünler ulaştırmaya devam ediyor.Firma tüm Türkiye genelinde bayilik vermek için,yatırımcılarının katılımını bekliyor.Serel Bakliyat firmasından bayilik almak isteyenler telefonla bilgi alabilir,veya mail yoluyla ulaşabilir.

3- Öztat Bakliyat

Doğal ve yöresel bakliyatları titizlikle ve üstün kalitesiyle işleyip ,sofralara ulaştıran Öztat Bakliyat, bakliyat çeşitleri için bayilik veren diğer firmalardan biri.Türk Gıda Kodeksine uygun üretim yapan firma yatırımcıları için iyi bir seçenek oluşturmuş durumda.Müşteri memnuniyeti ve güveni asıl ilkesi olan firma bayilik alanlar için kolaylıklar sağlıyor.Öztat Bakliyat firmasından bayilik almak için firmanın kendi internet sitesinden bilgi alınabilir.

4- Dinçer Bakliyat

Bakliyat çeşitleri için bayilik arayanlara diğer bir seçenek; Dinçer Bakliyat.Geniş ürün yelpazesi ve üstün kalite anlayışı olan firmanın,hedefleri arasında daima kaliteyi yakalamak ve müşterilerine kusursuz hizmeti sunmak anlayışı var.Firmanın önceliği arasında Marmara bölgesi yer alıyor.Özellikle İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa’da  bayilik için başvuracak yatırımcılarını bekliyor.

5- Sambak Bakliyat

Bakliyat bayilikleri veren bir diğer firma arasında yer alan Sambak Bakliyat,2009 yılında kurulmuştur. Sektörde var olduğundan bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ilke edinmesiyle dikkat çekmiştir.Sürekli gelişen ve büyüyen bir bakliyat firması olan Sambak Bakliyat, sektörün en önemli firmalarından biri haline gelmiştir. Türk gıda kodeksine uygun ve TSE standartlarında üretim yapan Sambak Bakliyat, Türkiye’de günden güne tercih edilen bakliyat markaları arasında ilk sıralarda yer almıştır.Yurt genelinde bayilikler vermeyi planlayan Sambak Bakliyat,bu sektöre atılmak isteyen yatırımcılar için bir başka alternatif olabilir.

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Bakliyat Ürünleri İçin Bayilik Verenler Bakliyat ürünleri özellikle market açan girişimcilerin en çok ilgi gösterdiği alanlardan birisidir. Bugün Bim ve A101 genellikle kendi bakliyat ürünlerini sattığı için bir çok marka bayi arayışındadır. Bireysel olarak market açanlar ise bakliyat sektöründe rekabet edebilmek için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünleri aramaktadır. 1- İnceler Bakliyat Bakliyat sektörünün en tanınan isimlerinin başında gelen bir firma olan İnceler Bakliyat, bayilik vermek için yatırımcılarını arayan firmalar arasında.Üstün hizmet anlayışı,titizliği ve kaliteyi buluşturduğu ürünleriyle dikkat çeken İnceler Bakliyat,67 yıldır bulunduğu sektörün en iyilerinden biri haline gelmiş.ISO 9000 ve ISO 22000 kalite standartlarında üretimler gerçekleştirmekte olan firma,geleneksel…

Genel Bakış

5

Özet : Bakliyat Ürünleri İçin Bayilik Veren Firmalar

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*