Anasayfa » Bayilik veren firmalar » Galeta Bayiliği

Galeta Bayiliği

Türkiye’de en çok tercih edilen atıştırmalıkların başında gelen galeta ile sizler de işinizi kurabilir ve geleceğinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Galeta bayiliği veren firmalar ile iletişime geçerek hemen izlenmesi gereken süreci başlatabilirsiniz.

Galeta Bayiliği Nasıl Alınır?

Eğer ki kendi işinizi kurmak istiyor ve bu alanda başarılı olacağınıza inanıyorsanız öncelikli olarak bir miktar sermayeye ihtiyacınız var. Bunu bankalardan ya da devlet destekli oluşumlardan kredi alarak karşılayabilirsiniz. Ardından bu üründe bayilik veren firmalara başvuruda bulunmanız gerekiyor. Öncelikli olarak internet üzerinden çevrim içi görüşmeler gerçekleştirebilir ardından firmalarla bire bir görüşmeler sağlayabilirsiniz. Süreç kafanıza yatarsa franchise hizmeti alabilmek için gerekli ödemeyi gerçekleştirmeniz ve iş yerinizin kurulacağı alanın seçilmesi gerekir.

Galeta Bayiliği Almak Zor Mudur?

Galeta bayiliği almak birçok ürün ve hizmetin bayiliğini almaya kıyasla daha kolay ve hızlı gerçekleşebilir. Bu alan için ayrılan minimum 50 bin lira- maksimum 150 bin lira tutarındaki bir sermaye yeterli olacaktır. Üstelik birçok galeta bayiliği veren firmalar vardır. Bu firmalara internet üzerinden bile ulaşmak son derece kolaydır.

 Galeta Bayiliğinde Yer Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Bir ürün ya da hizmet için franchise hizmetlerine başvurarak uygun yer belirlenir ve bayili kalınır. Ancak her firma ürünü ya da hizmeti için her bölgede bayilik hizmeti vermeyi kabul etmez. Bazı firmalar ürünlerinin sergileneceği caddeye kadar ince eleyip sık dokumaktadır. Bu sebeple bayilikler de bölge seçimi çok büyük önem taşımaktadır.

Yer Seçiminde Firmanın Kıstasları Önemli Midir?

Firmalar öncelikli olarak ürünlerinin saygınlığını ve müşteri kitlesini göz önünde bulundurdukları için bayilik hizmeti almak isteyenlere bu alanda büyük zorluklar yaşatabilmektedir. Firmanın özel şartlarına göre bölge ve yer seçimi yapılacaktır. Ayrıca unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta da her ürün ya da her hizmetin her bölgede aynı etkiyi yaratamayacağıdır. O nedenle bayiliği alınmak üzere başvuruda bulunulan ürünün bölge ihtiyacına hitap edip etmediği araştırmalıdır. Bu alanda yapılan ön çalışmalar hem firmanın kalitesi açısından önemlidir hem de işin sürdürülebilir olması açısından önem taşımaktadır.

Bölge ihtiyaçlarına hitap etmeyen bir bayilik hizmeti almak hem işin sürdürülebilir olmasının önünde engel teşkil eder hem de bayilik hizmeti sunan firmanın saygınlığının zarar görmesine neden olur. Galeta bayiliği veren firmalar ile iletişime geçerek, belirlediğiniz bölge için başvuruda bulunup siz de kendi işinizin patronu olup geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

 

Bayilik Başvuruları

BV Bayilik Başvuru Formu

*
*
*
*
*
*
*
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*